Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Leejtettem a számítógépemet...

Julia Caesear kérdése:

Leejtettem a számítógépemet és nagyon furcsa "tüneteket" produkál, mit tudok tenni? SOS

Figyelt kérdés

Pénteken du. véletlenül kb fél méteres magasságból leesett a gépem. Nagyon megijedtem, ilyen velem még sosem fordult elő, lelkiismeretesen vigyáztam rá. De nem történt semmi közvetlenül a baleset után.

Viszont mikor később be akartam kapcsolni, csak másodjára sikerült, és ezt többször is eljátszotta. Ha be is kapcsol akkor van, hogy fél óra mire megnyitja a böngészőt, viszont van, hogy olyan, mint régen. Vírusra is gyanakodtam, ezért csináltam egy nagy takarítást rajta, ettől egy kicsit jobb lett, de most megint rossz. Ma már csak harmadjára lehetett bekapcsolni.

Nagyon informatikai analfabéta vagyok, kérlek mondjatok valamit.. Tényleg az esés miatt van?

Előre is nagyon köszönöm.



2014. szept. 8. 18:35
 1/5 A kérdező kommentje:
Egy ASUS x502c típusú laptopról van szó.
2014. szept. 8. 18:37
 2/5 anonim ***** válasza:
nézd meg nem e mozdult ki a winyó
2014. szept. 8. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 P.O.C. ***** válasza:

Most hogy érted, hogy nehezen kapcsolt be?

Nem adott képet, csak többszöri próbálkozásra vagy az operációs rendszer töltődött be nehezen vagy egyáltalán nem?


Ha utóbbi, akkor megsérült a merevlemez. Működés közben éri ütődés nagyon veszélyes a vinyó számára a forgó mozgó alkatrészek miatt.

De ezzel még mindig olcsóbban megúszod, mert egy vinyó jóval olcsóbb, mint egy alaplap csere.

2014. szept. 8. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

A windows toltodott be nagyon lassan. Volt, hogy csak a kis ablakig jutott, megaz alatta szakadozva forgo korig jutott, aztan kikapcsolt. Aztan utana bekapcsolt, csak lassan.. De ma mar olyan is volt, hogy bekapcsolt, de csak vilagito fekete kepernyo volt. :(

ezek szerint nem jok az eselyeim.:/


koszonom az eddigi valaszokat! :)

2014. szept. 8. 22:11
 5/5 P.O.C. ***** válasza:

Akkor:


† Merevlemez †


Egy perc néma gyász... :,(

2014. szept. 8. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!