Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Win 8.1 Windows Defender...

Win 8.1 Windows Defender mennyire megbízható? Más ingyenes kiadásokkal szemben? Érdemes használni vagy jobb mást alkalmazni?

Figyelt kérdés

2014. szept. 17. 22:20
 1/8 anonim ***** válasza:
Inkább használj külön védelmet.
2014. szept. 17. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

ha ingyeneset keresel akkor ezt javaslom: avast free + malwarebytes free

figyelj oda a telepítésnél a pipákra, mert az avast a dropboxot, a malwarebytes pedig a pro verziót akarja majd ráderöltetni

2014. szept. 18. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én minig úgy kezdem, hogy kikapcsolom.

Aztán mehet valami más védelem.

Pl.: antivirus: Panda,comodo vagy 360 intrnetsecurity.

Mehet mellé a Malwarebytes Anti-Exploit.

2014. szept. 18. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Aztán, hogy ne települjenek kéretlen programok, addonok stb.. erre jó a : Unchecky program.
2014. szept. 18. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én kb 1 éve használok Windows 8.1-et...


Egyetlenegy vírusom sem volt azóta, tehát a Defender tökéletesen elegendő, nem is fogja meg a gépet... :-)


Azelőtt Windows 7-et használtam és mellé AVIRA víruskeresőt, de csak azt értem el vele, hogy méglasabb volt a gép, meg állandóan fontoskodott, mint minden viruskereső... :-)


Az Avast az maga egy vírus, volt amikor le akartam szedni egy gépről és nem volt egyszerű!


Ha vírus akar menni a gépedre, az viruskereső mellett is rá fog menni... ...tehát nem érdemes külön ilyen-olyan-szír-szar víruskeresőket, meg anti-f*a.szomat használni... :-)


Elég a Defender... ...főleg úgy, hogy bizonyos időközönként úgyis újra fogod telepíteni az egész rendszert, na akkor meg minden lepusztul róla, ha esetleg volt rajta valami is!

2014. szept. 18. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Igaz Mondó ...jó sok hülyeséget összehordtál 1 kommentben.


Avira-ról annyit, hogy az ingyenes verziója mindig is az egyik legerősebb ingyenes volt, a "lassúságról" meg azt tudom elmondani, hogy 10+ éves AMD gépen is ezt használtam.


Alapvetően vicces manapság arról beszélni hogy vírusírtó "fogja" a gépet, mikor alapjáraton kb 20-30MB ramot fogyasztanak.


Avast szintén az egik legmegbízhatóbb víruskereső.


A "soha nem vírusos a gépem" dolog is csak addig érvényes, míg fel nem tesz az ember egy normális víruskeresőt, és rájön hogy tele van a gép.


Az sem teljesen igaz hogy ami át akar jönni az átjön. Persze, nagy százalékban user error van, és a felhasználó engedi át a vírust, de azért csak nem mindegy hogy 100-ból 1 jön át vagy 100-ból 100.


Az újratelepítésnél is az a gond, hogy közben összevírusozod a pendriveot, dvd-t, másik meghajtót, aztán hiába teszed újra a gépet, ha azonnal összeszeded ugyanazt a vírust.

2014. szept. 18. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Uccsó:A Dvdt mivel Az Isot írod ki rá,ami ezután lezárásra kerül,így több adat nem kerülhet rá.Ha nem buherált a win,nincs mitől tartanod.
2017. okt. 19. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
#7 De ez Winfos, telis tele kiskapukkal és rendszermag-hibával. Aki egy kicsit is ismeri a dos rendszert tudja hogy a kernelen keresztül rebdszerszintű programként futtatható, ráadásul a DiscLock feloldható egy VB 2005 ben írt nem rendszerszintű szoftverrel, igy ennyit a winfos írásvédelemről *_*
2022. aug. 22. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!