Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Van egy Lenovo B560 típusú...

Van egy Lenovo B560 típusú laptopom, nagyon megvagyok vele elégedve de nem tudom hogyan kell rajta beállítani az ujjlenyomat olvasót. Sehol nem találok rá semmi féle információt. Valaki tud segíteni?

Figyelt kérdés

2014. szept. 18. 09:03
 1/5 CspCsj ***** válasza:

Kell az EgisTec Fingerprint driver és a BioExcess Management program, ez utóbbiban kell Windows alatt beállítani az ujjlenyomatokat. (valószínűleg felhasználói jelszót is be kell állítani, ha használni szeretnéd)


Lenovo letöltőoldala:

[link]

2014. szept. 18. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 CspCsj ***** válasza:

Kimaradt:

Ha már telepítve vannak a programok akkor egy leírás ujjlenyomatok hozzáadásához:

[link]


Meg egy francia video:

http://www.youtube.com/watch?v=dX38DvPgnmA

2014. szept. 18. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
nagyon köszi! megpróbálom.
2014. szept. 18. 09:55
 4/5 A kérdező kommentje:
Még egy kérdés. Szerinted érdemes beállítani? Vagy nagy a kockázata hogy elromlik? Mert azt nem szeretném..
2014. szept. 18. 09:58
 5/5 anonim ***** válasza:

Én beállítottam szintén egy Lenovon az ESET lopásvédelmet. Nem tett jót a gépnek, sőt. Most már letiltottam.

Nem érdemes sokat variálni, ha ellopják, úgyis feltörik, inkább sokkal jobban vigyázz rá. Ne hagyd el az egyetemi előadóban, ne tedd le a menzán, ha meg bulizni indulsz, ne vidd magaddal.

2014. szept. 18. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!