Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Hogyan tudnám eltávolítani a...

Hogyan tudnám eltávolítani a "Mega Browse"-t a laptopomről? /bővebben lent/

Figyelt kérdés

Szóval.. már nagyon idegesítő, hogy reklámok jelennek meg a Chromeban és az Operában is lent, szeretném eltávolítani. Utána néztem a neten, és ez egy vírus, DE AZ AVAST MÉG CSAK ÉSZRE SEM VESZI... pedig böngésző - és gyorsvizsgálatot is futtattam már, és sehogy sem tudom kitörölni. Akárhányszor filmet néznék, látok belőle 3-4 percet, zöld lesz az egész képernyő és az egész filmnek a csíkja pár másodperc alatt feltekeredik, és szerintem ez emiatt van. KÉRLEK GYORSAN SEGÍTSETEK :(


üdv, egy kétségbeesett tini



2014. szept. 20. 10:50
 1/3 csiga0771 válasza:

Adwanced Cleaner kicsi de hatékony.

Vagy : HitmanPro

2014. szept. 21. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 csiga0771 válasza:
ADWCleaner, így keresd.
2014. szept. 21. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
[link] töltsd le a malwarebytes-t az ingyenest, és telepítsd ingyenes módban, és futtass le egy vizsgálatot vele. szerintem meg az avast egy vírus minthogy vírusírtó xD :D lenne, mert nekem sok mindent beengedett leváltottam esetre és nincs azóta semmi bajom
2014. szept. 21. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!