Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » MIlyen driver problémák...

MIlyen driver problémák okozhatnak kék halált?

Figyelt kérdés
Windows 8-om van és driver probléma miatt kék halált dobb...jo lenne tudni hogy milyen drivereket nézzek át (pl. videokártya, alaplap stb.)

2014. szept. 22. 15:21
 1/8 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy driver hiba?

Egyébként szerintem azon gondolkozz, hogy mit telepítettél utoljára (akár driver, akár egyéb program).

Vagy esetleg bővítetted-e a gépet, vagy állítgattál valamit (pl. BIOS-ban).


De azt hiszem, a kék halál képernyőjén ki szokott írni egy hibakódot is, arra is rákereshetsz.

2014. szept. 22. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Néha fekete képernyő is van csak randomba....amugy igen mert a hiba kodot nem tudtam elolvasni csak 2 szót driver video
2014. szept. 22. 16:01
 3/8 anonim ***** válasza:

Akkor valószínűleg a videokártya driverével van valami.

Én ezt tenném a helyedben:

- eltávolítanám a meglévő drivert

- feltelepítenék egy újat (a gyártó honlapjáról) vagy egy régebbit, ami bevált másnak (Google-lel keress rá a videokártyádra)

2014. szept. 22. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
okés köszönöm.... :) még mások válaszát is várom
2014. szept. 22. 17:00
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha fekete a képernyő, az tápegység hiba is lehet. Nekem már 2x is volt ilyen probléma.
2014. szept. 23. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
NEm hiszem hogy laptopnál lenne tápegység hiba
2014. szept. 23. 13:21
 7/8 anonim ***** válasza:
Jahh, hát igen. Azt nem említetted, hogy laptop. Én rögtön asztali gépre gondoltam.
2014. szept. 24. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
:)
2014. szept. 24. 15:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!