Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Miért nem tudom törölni a...

Miért nem tudom törölni a vírusos/hibás fájlokat?

Figyelt kérdés

Az Avast!-al lefuttattam egy teljes víruskeresést, nem is talált semmit, csak amikor újraindult és újravizsgálta a dos-os környezetben. Talált egy driver-ben vírust, vagy hibát. Az a driver nem is kell a gépre, megpróbáltam letörölni de valami engedély kell. Hogyan tudnám letörölni? A programok eltávolítása opciónál nem mutatja ezt a drivert.

A választ köszi előre is!


2012. márc. 1. 22:32
 1/3 anonim ***** válasza:

Valószínűleg nem vagy rendszergazda. Drivereket csak rendszergazda tud törölni. Ha rendszergazda vagy akkor a Malwarebytes Anti-Malware-ben van egy FileASSASSIN nevű eszköz. Próbáld meg azzal.

Malwarebytes letöltés: [link]

Pillanatkép: [link]


De kétszer is gondold meg mielőtt törölsz egy drivert.

2012. márc. 2. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
És hogy lehetek rendszergazda a saját gépemen? :D Windows xp-vel nem voltak ilyen problémák... A Biztonsági beállításoknál se tudom átállítani, hogy módosítsam, meg töröljem.
2012. márc. 3. 14:13
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez a fiókodtól függ. Ha többen használjátok a gépet, akkor nyilván van több fiók. Ha apukád, vagy akárki más általános jogúra állította a fiókodat, nem csoda, hogy ez nem megy. Ha csak a te géped, akkor rendszergazda vagy és ezt a lehetőséget kilőhetjük. Próbálkozz a FileASSASSIN-nal.
2012. márc. 3. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!