Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Valaki segítene? Samsung S4em...

Valaki segítene? Samsung S4em van és mikor interneteztem rajta, kiírta, hogy erősen vírusos.

Figyelt kérdés
Átvizsgáltam a Clean Master-ral meg mégegy féle víruskeresővel, és semmit se talált. Mit csináljak? Előre is köszönöm!

2014. okt. 8. 18:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Először is vannak olyan appok amik erősen jelzik, hogy vírusos a telód, "hogy kattints oda" és vegyél valami kamu írtót hogy az majd jól leszedi a kamu vírust..így megy ez, amíg nem a főmenübe vagy olyan progival tapasztalod amit nap mint nap használtál mint pl facebook gmail stb. addig valószínű nincs okod félni, csak ne kattints oda a villogó ablakra, majd eltűnik nekem is eltűnt, egy angol-magyar szótárnál volt ez nekem, de nem para, használj avastot az véd elég jó.
2014. okt. 8. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Vagy használj CM security-t! De az avast is jó :)

[link]

2014. okt. 8. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!:)
2014. okt. 8. 19:12
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha nincs víruskereső a telón, eleve nincs, ami vírust találjon, vagyis ha valami kiírja, hogy vírusos, az csak kamu lehet.


Egyébként ne tegyél fel vírusirtót telóra, teljesen felesleges, és csak zabálja az erőforrást.

Olvasd el ezt a cikket:


[link]

2014. okt. 8. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!