Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Abban kernem segitsegeteket h...

Abban kernem segitsegeteket h tudtok e meg levo vagy irni olyan programot amelyik az oprendszer elindulasa elott elindul es megjegyez minden beirt karaktert es ha megnyitom a programot latom a beirt karaktereket?

Figyelt kérdés

2014. okt. 20. 20:29
 1/9 anonim ***** válasza:
Programot nem, de eszközt igen. Mennyit szánsz rá?
2014. okt. 20. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Tengor ***** válasza:
Keyloggernek hívják. Számtalan van belőle a neten, és a használatuk mások megfigyelésére illegális, épp ezért a legtöbb víruskergető nem is engedélyezi a telepítését.
2014. okt. 20. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

1.penzt nem szannek ra

2. Es a keyloggerek elobb indulnak mint a windows?

2014. okt. 20. 22:34
 4/9 anonim ***** válasza:

Pénzt nem? Akkor mit, a tested?


Sajnos van egy olyan része a világnak (anyuci hatókörén kívül) ahol nincs sok minden ingyen.

2014. okt. 20. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Jobb ha tudod - ha más adataira fájna a fogad, az alábbiak szerint ütheted meg a bokád:

"Tiltott adatszerzés


422. § (1) Aki személyes adat, magántitok, gazdasági titok vagy üzleti titok jogosulatlan megismerése céljából

a) más lakását, egyéb helyiségét vagy az azokhoz tartozó bekerített helyet titokban átkutatja,

b) más lakásában, egyéb helyiségében vagy az azokhoz tartozó bekerített helyen történteket technikai eszköz alkalmazásával megfigyeli vagy rögzíti,

c) más közlést tartalmazó zárt küldeményét felbontja vagy megszerzi, és annak tartalmát technikai eszközzel rögzíti,

d) elektronikus hírközlő hálózat - ideértve az információs rendszert is - útján másnak továbbított vagy azon tárolt adatot kifürkész, és az észlelteket technikai eszközzel rögzíti,

bűntett miatt három évig terjedő szabadságvesztéssel büntetendő.


(2) Az (1) bekezdés szerint büntetendő, aki fedett nyomozó vagy a bűnüldöző hatósággal, illetve titkosszolgálattal titkosan együttműködő személy kilétének vagy tevékenységének megállapítása céljából az (1) bekezdésben meghatározottakon kívül információt gyűjt.


(3) Az (1) bekezdés szerint büntetendő, aki az (1)-(2) bekezdésben meghatározott módon megismert személyes adatot, magántitkot, gazdasági titkot vagy üzleti titkot továbbít vagy felhasznál.


(4) A büntetés egy évtől öt évig terjedő szabadságvesztés, ha az (1)-(3) bekezdésben meghatározott tiltott adatszerzést

a) hivatalos eljárás színlelésével,

b) üzletszerűen,

c) bűnszövetségben vagy

d) jelentős érdeksérelmet okozva

követik el."

2014. okt. 20. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Tengor ***** válasza:

A keyloggert a win tölti be. Azelőtt mit akarsz még rögzíteni?

Ha live oprendszert is meg akarsz figyelni, akkor hardveres megoldásra van szükséged.

Persze elméletben, gyakorlatban, mint írtuk: büntetik.

2014. okt. 21. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Lehet készíteni olyan programot is, ami még a windows előtt betölt, de azt egy mezei felhasználó, komolyabb programozás ismeret nélkül nem tudja megírni.

Léteznek a windows törésére is olyan boot loaderek, amik a windows előtt töltődnek, és a hardver adatait hamisítják az eredetiségvizsgáló számára.

Magát a billentyűzetfigyelő részt már viszonylag könnyű elkészíteni, de erre vannak előre megírt programok is, ezt hívják keyloggernek.

Viszont mint előttem írták, más gépén a használata büntethető.

2014. okt. 21. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Koszonom a sok segitseget igazabol egy windows alatti kod an a gepemen es azt akartam megtudni de tovabb olvasgattam es megtalatam egy olyan megoldast h kivetgem 10 percre az alaplapbol nem tudom pontosan mi a neve de azt a lapos elemet es utanna ha inditotam nen kerte a kodot
2014. okt. 21. 20:58
 9/9 Tengor ***** válasza:
Lényeg, hogy sikerült a lehető legkörülményesebben megfogalmazni a kérésed. Nyah nem baj, majd 3. osztályban ezt is tanuljátok.
2014. okt. 21. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!