Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Újonnan újrarakott win 7...

Újonnan újrarakott win 7 oprendszerre szeretnék egy védelmi program összeállítást, tudna segíteni ebben valaki?

Figyelt kérdés

A minap szembesültem a valósággal hogy a folyamatosan frissülő vírusok ostroma csúnyán megrakta a masinám.... Aki írta őket szívből kívánom nőjön rá 15 kecskefej és mindegyik mekegjen!

Egyszerre!

Olyan szinten hazavágta a gépet a sok szar hogy csak az újratelepítés segített!

A segítség kéresem annyiból állna hogy egy masszív programokból álló védelmi rendszert szeretnék feltenni ami védelmet nyújt mindenhol...

64 bites programokat,

Amik azért odateszik magukat és sokmindent megfognak

Lehetőleg ingyenes vagy crack-elhetőket

adatbázis miatt frissíthetőt

egymás útjába nem állókat

szóval ilyen fasza állesz cuzámmen dolgot!

Nagyon megköszönném a segítséget és még sokan mások is!



2014. okt. 22. 04:13
 1/2 belapus ***** válasza:

Ingyenes vírusirtók:

360 Internet Security,

Ad-Aware Free Antivirus+,

Avast,

AVG,

Avira Free,

Bitdefender Free,

Comodo AV vagy IS - ez utóbbi tűzfalat is tartalmaz,

Microsoft Security Essentials ( Windows 8 esetében már a Defender része ),

Panda Cloud.

Az ESET termékeit ( NOD32 vagy ESS7 - nemsokára már a 8-as verzió ) magazinos kóddal ingyenesen lehet megújítani havonta.


Elsőként az Avastot ajánlom, de érdemes rákeresned a többire is.Lehet, valamelyik szimpatikusabb a számodra.


Szintén javasolt a Malwarebytes Anti-Malware.Az ingyenes és a Premium verzió között a legfontosabb különbség az, hogy a Free nem nyújt valósidejű védelmet.Azt mindig utólag, az adatbázis frissítése után tudod lefuttatni.

Egyéb szoftverek:


[link]


[link]


[link]


Ezek jellemzője, hogy egyfajta virtuális környezetet hoznak létre, amelyben használhatóak a különböző programok.A felhasználó a végén dönthet, megtartja-e a módosításokat vagy elveti őket ?

Vírusirtóból egy időben csak egy legyen telepítve.A Malwarebytes együttműködik a legtöbb vírusirtóval.A Returnilt régen használtam, de emlékeim szerint ott sem volt gond.

2014. okt. 22. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm a részletes választ!

Avast volt nekem eddig és ez vált be a legjobban...

A többivel szembn tanácstalan vagyok a legszimpatikusabb az amelyik a leghatékonyabb!

Tűzfalat ajánlottak sokan..

Ebben kérnék segítséget!

2014. okt. 22. 23:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!