Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » 2 felhasználói fiók található...

2 felhasználói fiók található a gépemen viszont nem én vagyok a rendszergazda és így az a személy el tudja olvasni hogy kivel mit beszéltem msn-en hogy lehet ezt titkosítani?

Figyelt kérdés
2010. jan. 25. 19:13
 1/2 anonim válasza:
Szerintem a legegyszerűbb ha kitörlöd az eddigi beszélgetéseket és az msn en beállítod hogy ne naplózza többet a beszélgetéseket! :)
2010. jan. 27. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Szia!


Abban az esetben, ha az MSN-edben be van kapcsolva, hogy mentse el a history-t, akkor igen, hiszen az csk simán XML formátumban menti. Továbbá, ha be van kapcsolva az MSN LOG-olás akkor is el lehet olvasni csak úgy macerásabb. Ha nem akarod, hogy elolvassák a "csetelésed" akkor manuálisan töröld ki a historydat innét:


c:\Documents and Settings\"FELHASZNÁLÓNEVED"\My Documents\My Received Files\"MSN IDD PLUSSZ SZÁMOK"\History\

2010. jan. 27. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!