Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Facebookon feltörhették az...

Facebookon feltörhették az oldalam? Többi lent

Figyelt kérdés
Furcsa dolog történt, ugyanis beléptem párom facebookjára, mert megkért hogy válaszoljak valakinek, nem ez a lényeg, csak észre vettem hogy lent oldalt a chat résznél azt mutatta hogy 50 perccel ezelőtt fent voltam telón, holott ez nem igaz. Ezt furcsálltam, ezért beléptem emailembe, ahol jött üzenet hogy:Valaki nemrég Facebook-jelszavad visszaállítását kérte! -de nem volt megnyitva, én nyitottam meg.. Tehát az érdekelne, ha ezt az üzenetet nem nézte meg senki, pedig nyilván valaki próbálkozott, akkor lehetséges hogy mégis beléptek? mert ugye azt jelezte a facebook. remélem nem túl zavaros a dolog. előre is köszi a válaszokat

2014. nov. 3. 18:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Szevasz ha be van kapcsolva a vifid vagy van mobilneted es a facebook alkalmazasrol lepsz be az automatikusan azt irja bevagy lepve es figyeli az ertesiteseket. Ha felsz h feltorik parod facebookjat ajanlom nektek a ketlepcsos azonositast telore kuldenek 1 smst ingyen es uj geprol csak a neleirt koddal tudsz belepni
2014. nov. 9. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ui a levelekre ranyomhatnak h olvasatlan legyen
2014. nov. 9. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
A facebook mindig csinal ilyeneket, volt, hogy pont nem voltam facebookon es megis online-t irt, vagy pedig 1 napja nem voltam es 2 oraja volt fent-et jelzett,erre ne alapozz, egyebkent is, ha nem lepsz ki teljesen (log out) megtortenhet, hogy be van kapcsolva a wifi vagy a mobilnet es automatikusan ugy mutatta, hogy online voltal, a facebookot nem lehet feltorni csak ha gyenge a jelszavad
2015. márc. 16. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen, azokat tapasztaltam amiket leírtál, de nekem még pluszban az volt furcsa, hogy az e-mailre jött üzenet, hogy valaki meg akarta változtatni a jelszavat. Ilyen előtte még soha nem történt.
2015. ápr. 1. 12:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!