Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Megbízható a spyhunter 4 program?

Megbízható a spyhunter 4 program?

Figyelt kérdés

Letöltöttem és futtattam, de nagyon sok, több mint 1500 fertôzést talált ami nekem nagyon gyanús.


Köszi a segítséget elôre is.


2014. nov. 13. 10:59
 1/5 anonim válasza:
SpyHunter 4? Iszonyatosan jó vírusírtó. Nekem az van meg és nekem 3600 vírust talált. Amikor rámentem a javításra és újraindítottam a gépem kicsit megijedtem... Most nem tudod mire mondom ezt de majd meg fogod érteni. Egyébként ha kell átküldöm a Full verzióját :D
2014. nov. 28. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nekem csak az a furcsa hogy ilyen sokat talalt. Mas virusirto nem talal ennyit es nem ertem ha mar egyszer megtisztitotta a gepet, akkor hogy talalhat megint sokat ha kozvetlenul a javitas utan inditok el egy ujabb kereset.
2014. dec. 4. 13:24
 3/5 anonim válasza:
Nekem is elküldhetnéd a full verzióját, ha az ingyenes. :'D
2015. márc. 17. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Sziasztok! Feltelepítettem, de regisztrálni kell. Nem regisztráltam, anélkül keresettdolgokat és túl sok fenyegetést talált.Azt gondolom, ennyi fenyegetés után csoda, hogy nem omlott össze a rendszer. Túlsokáig csinálta a keresést, aztán mikor végzett, közölte, hogy regisztrálni kell, akkor távolítja el a vírusokat. Na mondom, akkor törlöm, de nem sikerült. Kilépegetek, mert a géppel szinte egyidejűleg elindul és nem elehet közben netet használni.

Amikor törölni akartam, látszólag "remove" lenne, de a második get után vásárlási reklám ugrik fel. Vagy regisztrálok és megveszem X összegért, vagy becsukhatom az ablakot.

A regisztrálás után meg kell venni?

Ha annyira jó, én hagyom és regisztrálok, de elég gyanus nekem ez a törölhetetlenség. Várom a hozzászólásokat.

2015. ápr. 29. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Ez a program nem hagyományos vírusok ellen lett írva, hanem a kéretlen reklámok ellen. Amiket a vírusirtó nem is keres. A géped ha tele van ilyenekkel le fog lassulni, és némelyik nagyon agresszíven viselkedik. Remélem hogy tudtam segíteni.
2018. szept. 26. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!