Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Lehet, hogy nagy bajban...

Lehet, hogy nagy bajban vagyok? Nem enged a gépem letölteni semmilyen kémprogramirtót.

Figyelt kérdés
Ma iszonyat lassú lett a gépem, többször újra kellett indítanom. Kitöröltem a malwarebytes kémprogramirtómat, mert egy pár napja elég furcsa volt, és soha nem talált semmit. Ami jó, de ahhoz képest elég furcsa, hogy pár napja még többször is talált elég sok kártevőt. Most szerettem volna letölteni egy másik irtót, de semelyiket nem engedi. A szoftverbázis oldalról akartam, de mindegyiknél azt írja ki, hogy rosszindulatú, ezért a Chrome letiltotta. De más oldalaknál sem engedi, ott is kiír mindenféle marhaságot, hogy ne tudjam letölteni.Szerintetek?
2014. nov. 14. 22:29
 1/2 anonim ***** válasza:

Újra kell telepíteni, leformázni az egészet.


Ha fontos adatok vannak rajta, akkor egy hozzáértőbb ismerősödnek szólj hogy live-linuxot hozzon biztonsági mentéshez.

2014. nov. 14. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
[link] eredeti oldalról sem engedi?
2014. nov. 15. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!