Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Valaki visszaelt a facebook...

Samsung88 kérdése:

Valaki visszaelt a facebook adatlapommal, de hogy es miert? Alabb a kerdes es a "sztori".

Figyelt kérdés

A problemam a kovetkezo(k). Angliaban elek es egyetlen egyszer hasznaltam egy busz tarsasag ingyenes wifijet a buszon utazva, gondolvan, mivel mozgasban van, nem valoszinu, hogy valaki "szorakozna" jelszo b**kuralassal (mellesleg mindig be voltam jelentkezve, szoval ha a fb ikonra kattintottam, mar bent is voltam, nem kerte a jelszot). Mire hazaertem lattam az uj jelszo igenylest, de meg meg tudtam valtoztatni (kiboviteni), aztan minden klappolt. Viszont masnap emailem es az fb-m jelszavat is megvaltoztattak, szoval most b**hatom.

A KERDES: mennyire valoszinu, hogy igy tortent a dolog? Sehol mashol nem fb-ztem elotte, kizarolag itthon es a csaladommal lakom, szoval ok biztos nem. Milyen mas modszerrel nyomhattak fel az adatlapomat? A masik. Ha azok, akik eddig ismeroseim voltak es nem latjak az adatlapomat az azt jelenti, hogy toroltek, vagy meg mindig ott verhetik a f**ukat?

Uccso kerdes. Ha az uj fb-men cirill betus jelszot hasznalnek, nehezebb lenne hasonlo modszerrel hozzajutni?

Elore is koszonom a valaszokat es bocsanat a sok karomkodasert.


Udv!



#Facebook #nyílvános wifi #feltört adatlap
2014. nov. 16. 05:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Legtöbb esetben a legközelebbi emberekben kell keresni csak igen ritkán külsős ember a feltörő.Nem győzöm hangsúlyozni hogy a mail fiók a leggyengébb pontja a bejelentkezésnek.A faszbook nagyon komoly védelemmel van ellátva.Gondolkodj el hogy hol milyen gépen nézted meg a mail fiókodat és ott keresd a hibát.Ha láttad hogy új jelszót kértek a facebookra akkor ha megváltoztatod az email jelszavad talán elkerülhetted volna ezt az egész hercehurcát.A jelszavaknál a különleges karakterek természetesen bonyolítják a feltörés esélyét de hangsúlyozom az email jelszó még fontosabb mert ahhoz akár több fiók is tartozhat és könnyebb feltörni.
2014. nov. 16. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ertem, bar mar igy is ugy is mindegy. Olyan embernel, akiben meg nem bizok, egyertelmu, hogy a szuletesnapomat sem adom meg, nemhogy meg feszbukozzak. Es tenyleg, sehol mashol nem hasznaltam se elotte se utana, szoval... kitudja. Azert nagyon szepen koszonom a valaszt.
2014. nov. 21. 05:47
 3/3 anonim ***** válasza:

Néha vannak a facebooknek hülyeségei.

Egyik gépemre én is kaptam emilt, s nem tudtam belépni. Küldtem jelszómódosítást, amire megkaptam a visszaigazolást, amivel beléptem egy majdnem üres pofilba. Aztán rájöttem, hogy a másik gépen megvan az eredeti profilom.

Szóval valaki szidhat, de mit csináljak?...

Végülis most már mindkét gépen az eredeti profilt használom.

2014. nov. 23. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!