Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Elfelejtett alternatív jelszó,...

Jimbolium kérdése:

Elfelejtett alternatív jelszó, ujjlenyomat visszaállítása Samsung s5-ön hogyan lehetséges?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van egy Samsung galaxy s5 öm amin elfelejtettem az alternatív jelszót, és nem kínálja fel az ujjlenyomat olvasást, hogyan lehet visszaállítani hogy az ujjlenyomattal tudjam feloldani a képernyőzárat? Vagy hogyan tudom megváltoztatni az alternatív jelszót, van e rá lehetőség, hogy jelszavamat a Samsung accuntomra vagy email címemre elküldje a gyártó, amint igazoltam hogy enyém a telefon? Válaszokat előre is köszönöm!



2014. nov. 19. 08:15
 1/4 A kérdező kommentje:

Ezt a kommentet azért írom, hogy ha valaki ugyan ilyen helyzetbe kerül tudja mi a megoldás!

Közben sikerült utána járni a samsungnál hogy ilyenkor mi a teendő! A lényeg, hogy házilag nem lehet megoldani, és ezért el kell vinni a telefont a szervizbe ahol 3-5 ezer forintért feloldják a képernyőzárat. Ha valaki így jár hívja fel a samsung ingyenesen hívható számát ott segítenek és adnak a lakhelyedhez közel lévő szervizről infót, címet telefonszámot. A samsung elérhetősége Magyarországon 06-80-7267864.

2014. nov. 22. 12:02
 2/4 anonim ***** válasza:
Faktory Reset és kiüti
2014. nov. 24. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2014. nov. 24. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
A galaxy Tab S-nél is bevált, nagyon nagy segítség volt, köszönöm!
2015. aug. 7. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!