Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Ha az egyik magyar oldalnak...

Ha az egyik magyar oldalnak belépési azonosítás nélkül hozzáférek néhány könyvtárához az baj, nem?

Figyelt kérdés
Nézegettem, az egyik magyar oldalt és észrevettem, hogy be tudok lépni az egyik könyvtárába. Volt ott 1-2 fájl amit szerintem nem szántak publikusnak. Még az a kérdésem, hogyha csak úgy publikusan elérhető, akkor követek-e el törvénysértést, ha belépek?
2014. nov. 21. 09:28
 1/4 Tengor ***** válasza:
100%
Biztonsági rést használsz ki, tehát nem szabályosan jársz el. Persze ha csak belépsz, még nem fognak lefejezni érte. Jelezd az üzemeltetőnek a problémát, hogy tudja javítani!
2014. nov. 21. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ez egy olyan abszurd hiba, hogy nem vagyok benne biztos, hogy egyáltalán karbantartják az oldalt.
2014. nov. 21. 09:53
 3/4 anonim ***** válasza:
Elkuldenéd privátban az oldal címét?
2014. nov. 21. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Írtam az oldal üzemeltetőjének.
2014. nov. 21. 10:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!