Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Vírus iphone-ra? Segítséget...

Vírus iphone-ra? Segítséget kérnék. Tegnap kiírta a Safari hogy böngészés közben vírust talált . Létezik ilyen? Mi ilyenkor a megoldás? Nem akarok rányomni, hátha az a vírus. Mi a megoldás ios-re? (iphone 4)

Figyelt kérdés
A következő a kiírás: //iphone. download-2. net VÍRUST TALÁLTUNK A legutóbb meglátogatott weboldal megfertőzte egy vírussal a készülékedet . Nyomd meg az Ok-t, hogy elkezdd a helyreállító folyamatot . "

2014. nov. 27. 03:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Egyértelműen ne nyomjál rá. Ha lenne rajta valami aktív védelem akkor az nem a safarin keresztül üzengetne neked! :D

És legfőképpen nem egy androidos programot akarna letöltetni veled..

BatterySaver!!! B.meg! :D Beszarás. De fogadni mernék, hogy a "vírustalanításhoz" egy rakás ember feltelepíti ezt a hulladékot: DU Battery Saver丨Power Doctor

Eleve nem is gyanús nekik, hogy semmi köze hozzá? :D:D

4,214,340 <- ennyien tették fel.

2014. nov. 27. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

DU Battery Saver丨Power Doctor

BatterySaver ?

Most ezek hogy jöttek ide?


A BatterySaver vírusos vagy mind?


:-O

2014. nov. 27. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Ez csak egy felugró buta reklám. Ne foglalkozz vele. Nincs semmi vírus.
2014. nov. 27. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

#2 Az a vírus-os hirdetés ennek az oldalára visz fel. Hogy töltsd le...

Azt nem mondtam, hogy ez vírusos lenne, hiszen a google play elvileg bevizsgálja néha és kiszűrné. Az viszont igaz, hogy egy tök értelmetlen hülyeség és mivel a háttérben fut lassítja a telefon működését. (Nem telepítettem, de ha telepítéskor engedélyt is kér, akkor még az adatokat is gyűjtögeti a felhasználóról.) És még sorolhatnám...


Tehát én erősen kerülném azokat a programokat amik így hirdetik magukat. Eleve: jó bornak nem kell cégér.

2014. nov. 27. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

És én csak azon voltam kiakadva, hogy 4,2 millió ember feltelepített egy olyan programot "mert víííírusos lett a telefon" ami eleve a telefon fogyasztását (próbálná) csökkenteni. Ez az összefüggéstelenség több mint NÉGYMILLIÓ embernek fel sem tűnt.. na ez a hihetetlen számomra.

(a 200 ezer meg tegyük fel, ettől függetlenül gondolta hogy felteszi ezt a csodaprogramot, ami egyébként semmit sem ér)

2014. nov. 27. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Ezek mind átverések, nekem már 3 féle vírusriasztást adott le (Google Chrome), és ezeket a programokat akarta rám erőltetni: Du Battery saver, Du Speed Booster, APUS Launcher. De vannak olyanok is, amikor hirtelen átirányít a Google play-be az adott programhoz, hogy töltsed le.
2014. nov. 27. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Ez a Battery Saver a én androidos Samsung Galaxy telefonomon is megjelent, de kinyírta az ESET Mobile Security Free.

Ezek mind SPAMOK, vírussal megfejelve.

2014. nov. 27. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Kicsit OFF:


Van olyan megbízható 'battery saving app' ami tényleg segít az aksin?


Szóval kikapcsolja a háttérben futó fölösleges programokat,csökkenti a kijelző fényerejét,kikapcsolja a wifit vagy a kékfogat? :P


Tudom hogy ezt mind lehet manuálisan is,de mégis csak gyorsabb lenne. :/

2014. nov. 27. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
szerintem ez kicsit paradox: azért működtetsz a háttérben egy folyamatot (24/7-ben) hogy energiát takarítson meg? értelmetlennek érem. márcsak az android működéséből fakadóan is. az a program aminek nem kötelező futnia a háttérben (tehát nem dob fel figyelmeztetéseket, stb.) alapból nem használja a rendszert. ellenben az "energia megtakarító" viszont igen. tehát jobban jársz ha inkább kézzel elvégzed ezt. hatékonyabb.
2014. nov. 27. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Gondoltam hogy van olyan ami mindezt akár egy mozdulattal elvégzi,majd ha akarom bezárom.


De inkább hagyjuk,nem áll szándékomba fórumot generálni a topicból :P

2014. nov. 28. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!