Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Böngészés közben (Chrome és...

Böngészés közben (Chrome és Firefox is) egy idő után lefagy a PC-m egy az indításnál mélyebb hangjelzés kíséretében. Mi lehet a megoldás?

Figyelt kérdés
Mindkét böngésző esetében előjön a probléma változó idó után (van, hogy 10 perc, de van, hogy 2 óra). Egyszer csak azt veszem észre hogy nem veszi be az egér kattintásait (a mozgást igen), majd pár kattintás után jön a hangjelzés, és néhány másodperc erejéig a mozgatásra sem reagál. Ha nagy nehezen sikerül előcsalni a feladatkezelőt, akkor írja, hogy nem válaszol, de ha próbálom leállítani, megint jön a fagyás. A kérdés kiírása közben vettem észre, hogy a korábban elindított IE-re át tudok térni, de ha visszamegyek a másik böngészőre, ismét előjön a szenvedés. Más programoknál ilyesmit nem tapasztalok, csak a böngészőknél. Mi a hiba oka, mi lehet a megoldás? Előre is köszi a válaszokat.
2011. aug. 15. 11:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Valószínű, hogy irrrrrtó lassú a neted. (vagy leszakadozik)Ha van router, akkor az is lehet rossz.
2011. aug. 15. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem a leggyorsabb, de sztem nem is vészesen lassú: 5 Mb/0,5 Mb. Ha állandóan szétkapcsolna, azt csak jelezné, nem?
2011. aug. 15. 11:26
 3/3 anonim válasza:
firefox ezt nekem is csinálja... sok memória kell a kiegészítőknek vagy nem tudom. chrome-ot nem használok, de opera nekem gond nélkül működik. nekem se lassú a netem és a gépemben is van erő, firefox mégis lefagy...
2011. aug. 15. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!