Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » SEGÍTSÉG! Mivel tudom leirtani...

SEGÍTSÉG! Mivel tudom leirtani a youradexchange vírust? hitmanpro nem jó,360 internet security nem jó, anti-malware nem jó ccleaner nem jó, mi segít?

Figyelt kérdés
2014. dec. 1. 18:51
 1/7 levis56 ***** válasza:
2014. dec. 1. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
ez segít?
2014. dec. 1. 19:12
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha ennyi mindent kipróbáltál, nem lenne jobb egy újratelepítés?
2014. dec. 1. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ja..., csökkentett módban próbáltad a vírusirtást?
2014. dec. 1. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
gyerekek lány vagyok:) igaz barna hajú de nem számtek zseni:) de köszön a válaszokat
2014. dec. 1. 20:52
 6/7 anonim ***** válasza:

Elég ha letöltöd a Malwarebytes free vírusirtót. Nagyon hatékony, és megbízható. Annyi az egész hogy letöltöd, A TELEPÍTÉS VÉGÉN NE ENGEDÉLYEZD A FIZETŐS PRÓBAVERZIÓT! Ha már benn vagy a programban akkor a fogaskerék ikonnál állítsd be a magyar nyelvet + hogy a vizsgálatnál PUP-ot, Rootkit-et, és tömörítvényeket is keressen. Ha ezeket mind beállítottad, mehet a teljes rendszervizsgálat! Innen töltheted le a FREE verziót:

[link]

2014. dec. 2. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm!!
2014. dec. 3. 10:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!