Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Hogy célszerűbb/érdemesebb...

Hogy célszerűbb/érdemesebb használni a laptophoz a hűtőpadot?

Figyelt kérdés

A laptomon alapjáraton kb. 45-50 fok körül mozog (hűtőpad nélkül, kint az asztalon, nem fut program).


Egy izmosabb játék 70 fok-körülig is felmelegítheti, de amikkel játszom, azok még talán 60 fokosra sem szokták felhevíteni. Játékok közben mindig megy a hűtés, de böngészés, youtube közben is érdemes lenne, amikor kb 50 egynéhány fokos lehet a laptop?


Hiszen a hűtőpad csak néhány ezer forint volt, a laptop pedig "picivel" több, ezért gondolom, hogy nem nagy gond, ha mindig megy, és hűti. Hisz, ha tönkre is megy valami, az inkább a hűtőpad legyen, a túl sok használat végett, mint a laptop. Hiszen azt sokkal olcsóbb pótolni.


Szerintetek? Ti hogy használjátok a laptop coolert?


2014. dec. 4. 14:36
 1/2 anonim ***** válasza:

" Ti hogy használjátok a laptop coolert? "


-mi nem használunk hűtőt,

2014. dec. 4. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én nem használom, csak rajta van a laptop. Nekem is ekörül vannak a hőmérsékletek, szerintem ettől nem kellene sérülnie.
2014. dec. 4. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!