Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Ha vírusos a számítógépem és...

Ha vírusos a számítógépem és az androidos telefonomra feltöltök zenéket akkor a telefonomra átkerülhet a számítógépemen lévő vírus?

Figyelt kérdés

2014. dec. 7. 19:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Átkerülni átkerülhet, de ha x86 vírus, akkor nem sok mindent fog tudni kezdeni a Droiddal, az csak hordozó lesz max. Mondhatni úgyis, hogy immunis rá.
2014. dec. 7. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Átkerülhet, de semmit sem fog megváltoztatni a telefonodon, mert Windows-ra írt vírus [legalábbis ha Win-t használsz]. A telefonod viszont hordozó lesz, így ha rácsatlakoztatod egy másik gépre - esetleg ha megtisztul a géped és újra arra -, akkor felkerül a gépre. Én ajánlom hogy tegyél fel egy megfelelő vírusírtót + kémprogramírtót [pl: SuperAntiSpyware] és csatlakoztasd a telefonodat, majd teljes ellenőrzést csinálj mindkettővel. A kémprogramírtók általában az egyéb kártevőket is - trójai, féreg és sokminden - letakarítják. Sok sikert :)
2014. dec. 10. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen! :)


Vírusirtót milyet tudnál ajánlani?

2014. dec. 10. 20:45
 4/6 anonim ***** válasza:
Kaspersky szerintem eléggé jó.
2014. dec. 16. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Én plussz kiegészítésként használok Malwarebytes Free-t, azzal szoktam néha plussz teljes rendszervizsgálatot indítani.
2015. máj. 16. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

avast avira eset avg karspersky Malwarebytes hitman pro

Super Spybot 2 Ad-Aware Essentials

2015. jún. 16. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!