Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért nem jelennek meg a...

Betterbait kérdése:

Miért nem jelennek meg a számítógépemen a parancsikonok, miért lassult be egyik napról a másikra?

Figyelt kérdés

A számítógépemen Windows 7-es rendszert futtatok.

2 éve használom, eddig elég jól ment, azonban tegnap előtt bekapcsoltam, és a parancsikonok helyén csak egy "fehér lap" van a "lehajtott füllel". Nem tudom elindítani a programokat sem az asztalról, sem a tálcáról, ha rámegyek valamire, behoz egy ablakot és azt írja ki: "Válassza ki a fájl megnyitásához használandó programot", magyarul nme tudja társítani semmihez, és ugyanígy nem tudja megnyitni a Google Chrome-ot, az Internet Explorert, After Effects-et, semmit. Lehet rajta vírus, elég sok crackelt fájl van rajt. Ezen kívül azt vettem észre, hogy teljesen lelassul egyik napról a másikra, nem tudja megnyitni rendesen a YouTube videókat, és folyamatosan akadoznak.


Köszönöm a válaszokat!



2013. dec. 4. 15:36
 1/1 Gryphon ***** válasza:
2 éve van az op renszered fennt..időnként illene újra telepíteni vagy lepucolni..pl : ccleaner-rel...inkább telepítsd újra...
2013. dec. 6. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!