Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Eset nod32 antivirus! Elfelejt...

Eset nod32 antivirus! Elfelejtett jelszó?

Figyelt kérdés
Telepítve van a laptopomon, mikor megkaptam mindig frissítettem. Aztán kb 1 hónapig internet nélkül használtam a gépet, kiírta bhogy frissítsem, de nem tudtam mert ugye nem volt netem.. Aztán mikor újra volt netem, és kiírta hogy frissítsem, nem sikerült. Azt írja ki, hogy hibás felhasználónév vagy jelszó, pedig előtte nem is írtam be semmit. És mikor megkaptam a gépet, akkor nem is csináltam ilyen "profilt", hanem magától frissített. Ha újra telepítem műküdni fog?Mit csináljak?

2014. dec. 17. 18:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Google-ba beírod hogy, eset nod 32 (amilyen verzió van neked) license key amit találsz kimásolod és beilleszted a súgó és támogatás, license aktiválásánál.
2014. dec. 17. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Bizonyára be volt lőve az Eset Mara fix-el, amit már bárhonnan letölthetsz hozzá és megpróbálhatod újraaktiválni csökkentett módban.

Egyébként meg ott vannak ezek a programok mint a T-nod amik auto keresnek hozzá felhasználónevet és jelszót és be is illesztik, ha lejár a régebbi. Persze ezeket rögtön tiltja, így kivételek közé kell rakni.

2014. dec. 17. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Hát apám, a vírusirtó az, amiből SOHA nem használunk törtet. Márpedig ez felhő alapú és állandó kapcsolatban van az Eset szerverével. Ha tört, akkor valahol máshol (Kína, kazahok stb.) van a szervere, ezeket pedig időnként letiltja a valódi gyártója. Egyszóval SEMMIT sem ér!

Ezt a gépről töröld, aztán töltsd le a 30 napos próbaverziót regisztrációval, kapsz hozzá TRIAL kódot. Aztán mielőtt lejár, keress hozzá újságkódot. Ha van pénzed, 1 évre meg is veheted a kódot. [link]

2014. dec. 18. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Na igen, csak ugye nem mindenkinek van pénze vírusírtóra, na meg én már akkor Eset helyett KAV-ot vennék, de az megint drágább, viszont sokkal megbízhatóbb, vagy Antivírus helyett a Smart Security-t, mivel annak tűzfala is van.

Egyébként meg ha T-Nod-ot felrakja, akkor az nem töri, csak keres hozzá kulcsokat és beilleszti, mikor reklamál, tehát törés és buhera nem történik.

2014. dec. 18. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Tört Windows-ra valódi ESET fel se megy, regisztrálni se enged.
2014. dec. 18. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ezt a hülyeséget hol hallottad?
2014. dec. 18. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

...segíthet az ingyenes RecALL alkalmazás.

[link]

a fejlesztő weboldala: nem engedi megjelenni a GY.K.!

használat és ezen az oldalon elérheted a weboldalát is!:

[link]

csak a Telepítős verziót használd!

a hordozhatót, letiltja a NOD.

[link]


[link]

(de, ha kiiktatod a letöltés és a kulcs-keresés idejére, akkor működik, de én nem veszélyeztetném addig is a gépet!)

eredmény:

[link]

2015. jan. 27. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Ugyan már. Szerencsétlenkedtek itt, hogy vegyen ilyet meg olyat. Itt egy bizonyíték, hogy bármilyet vesz, könnyen ki játszik:


[link]


Szerintem válts Linux -ra vagy Warezból tölts le egy AV-t, mondjuk innen: nsanedown.com . Fizetni meg eszedbe ne jusson.

2017. jan. 30. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Vedd meg a licenszet egy évre és semmi gondod nem lesz, vannak kedvezmények is. Egy jó kis hétvégi buli ára.

[link]

2017. jan. 31. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Idézet:


"Hát apám, a vírusirtó az, amiből SOHA nem használunk törtet. Márpedig ez felhő alapú és állandó kapcsolatban van az Eset szerverével. Ha tört, akkor valahol máshol (Kína, kazahok stb.) van a szervere, ezeket pedig időnként letiltja a valódi gyártója. Egyszóval SEMMIT sem ér!

Ezt a gépről töröld, aztán töltsd le a 30 napos próbaverziót regisztrációval, kapsz hozzá TRIAL kódot. Aztán mielőtt lejár, keress hozzá újságkódot. Ha van pénzed, 1 évre meg is veheted a kódot."


Idézet vége.

*************


Látom értesz hozzá, csak rosszul. Nem minden felhő alapú. A virus signature db nem felhő.

ESET_Smart_Security_v8.0.319.1_x86-x64_hun -t aktiválhatja Mara_Fix -el. Vissza lett fejtve assemblyben. Semmilyen kínai meg kazah szerverre nem irányít. Egész másként működik a törés ebben az esetben.


WAREZ -ból szedjetek AV-t. Felesleges fizetni érte. Íme egy megbízható oldal: nsanedown.com . Persze AV-k riasztanak false positive -an. Ha meg akarnak, úgy is feltörnek ahogy már írtam is.

2017. febr. 1. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!