Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Bekapcsoláskor, ez jelent meg...

Bekapcsoláskor, ez jelent meg a gépemen. Nem tudok angolul. Mit jelent? Dud you know you have free PC backup on your computer? Regular backups will help protect your files in the event of a hard drive crash.

Figyelt kérdés

Nem OKéztem le,hanem fent, jobbra X bezártam.


70 éves amatőr vagyok.Kérek segítséget.

A gép különben működik..



2014. dec. 18. 09:33
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Olyasmi, hogy készíts biztonsági mentést az adataidról a merevlemez összeomlása esetére. Ez egy egyszerű figyelmeztetés, nem kellene vele foglalkozni, de az nem normális, hogy magától megjelenik.
2014. dec. 18. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Kérdésemmel kapcsolatos előzmény,hogy Microsoft Silverlingh program frissitésénél, feltelepedett egy Search Protect program!!!

Láttam,hogy itt nem valami ok!!!!

Pc Cleaner YAC-ot lefutattam 100%-ban, de bezárás valahogy nem ment.

Azonban a search protect hála: eltünt!!!

A Pc Cleanert is utána töröltem!!

Minden müködött. Másnap bekapcsoláskor jelent meg

a fent említett angol szőveg.

Ennyit tudok mint "amatör" hozzátenni.

Ha még kapok választ, megköszönöm :-)

2014. dec. 18. 12:17
 3/17 anonim ***** válasza:
Újra kell telepíteni a Windowst, a Yac nevű kártevőt nem lehet leírtani
2014. dec. 18. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Amúgy az nem Silverlight frissítás volt, hanem a kártevő volt annak álcázva.
2014. dec. 18. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Toolbar. Valamit letöltött és vele együtt lejött ez is, ezért nem szabad csak nyomogatni a Next-et.

Megbízhatatlan letöltőoldalból több is van, pl. Softonic, Brothersoft és hasonlók.

Ezt kellene lefuttattni.

[link]

2014. dec. 18. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

"Hogyan lehet eltávolítani YAC (Virus Removal Guide)

11 Válaszok

YAC vírus (Yet Another Cleaner - YAC.mx)

A YAC vírus (is találtam YAC Keresés vírus, YACmx vírus, YAC Cleaner, még egy tisztább vírus, Elex do Brasil Ltda Participações, YAC számítógépes vírus, Woodtale vírus, és több) a veszélyes malware minősíteni Scareware (gazember szoftver), amely támogatni egy regisztrálatlan (ingyenes) és a regisztrált (teljes) Microsoft Windows tisztább és optimalizáló eszköz, Azonban YAC Cleaner lényegében nem tekintették jótékony gazember a Windows Optimizer és Antivirus programot, melyet a legtöbb biztonsági szakértők, sem, hogy a program részt vesz az etikátlan marketing gyakorlatok és végrehajtja a csalárd számítógép vizsgál rendkívül félrevezető eredményeket annak érdekében, hogy az ügyfelek és gyűjthetnek felhasználói adatokat". (Google fordítóval).

[link]

2014. dec. 18. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Ezt töltse le és futtassa:

[link]

2014. dec. 18. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Minden választ köszönök!!!/ Mivel öreg+amatör vagyok az informatikában-jelen pillanatban nem merek semmit tenni,

mível a gépem visszaállt eredeti állapotába.


www.yac.mx/hu/isate-virus-removal-tool.html


Én a fenti linket töltöttem le,hogy eltünjön a Search Protect (e) nevű dolog,amitől a Google Chrom megváltozott,különböző ablakok jöttek fel....stb,stb.


Majd miután minden rendbe jött-töröltem a PcCleanerYac-ot is.!!!!


Majd telepitettem egy új M.Silverlight-et!

Bekapcsoláskor a fent jelzett angol szöveg sem jelenik

meg.

Ez a jelen.Remélem így is marad. Ezért nem merek semmihez nyúlni.

Segítségeteket köszönöm.Ha probléma újból felmerül,

szakemberhez fordulok...

2014. dec. 18. 18:33
 9/17 anonim ***** válasza:
Malwarebytes kémprogram eltávolitó, azt kellene letölteni,m telepíteni és lefuttattni. Meg is lehet tartani a gépen, nagyon jó és a Free ingyenes.
2014. dec. 18. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Támogatom a malwarebytes free-t! A lényeg hogy a telepítés végén ne engedélyezze a fizetős próbaverziót!
2014. dec. 19. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!