Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Hogy lehet védekezni Hacker...

Hogy lehet védekezni Hacker támadások ellen?

Figyelt kérdés

Az lenne a kérdésem hogy, hogy védekezzek a Hackerek ellen, pl. ne bírjanak hozzáférni a gépemhez.

És az admin visszaélésekkel, láttam már olyat (youtube)-n, hogy nyitogatta az admin CD meghajtót az eggyik játékosnak CS 1.6-on, és ez ellen akarok védekezni.

Mit csináljak?



2014. dec. 18. 23:47
 1/8 anonim válasza:
36%
en olyat lattam hogy headshotnal berepedt a monitorom!
2014. dec. 18. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
38%

#1 Az én voltam, de csak azért mert hátba lőttél, shotgunnal...



...te szemét. :D

2014. dec. 18. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Tengor ***** válasza:
67%

Én láttam a youtube-on mikulásos videót. Anyukám azt mondta nem létezik a mikulás. Akkor most kinek higgyek?

Komolyan: ki akarna téged megtámadni és miért? Nem szabad mindent elhinni, amit látsz a neten!

Egyébként egy jó tűzfal már elég egy otthoni gép biztonságossá tételére. Comodot merem ajánlani.

2014. dec. 19. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
61%

"Az lenne a kérdésem hogy, hogy védekezzek a Hackerek ellen, pl. ne bírjanak hozzáférni a gépemhez."


Húzd ki a netkábelt.


"És az admin visszaélésekkel, láttam már olyat (youtube)-n, hogy nyitogatta az admin CD meghajtót az eggyik játékosnak CS 1.6-on"


Ott az admin és a játékos ugyanaz volt, és szado-mazo hajlamú.

2014. dec. 19. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
79%
Egy hétköznapi felhasználót érhető támadások ellen bőven elég a hagyományos windows tűzfal is.
2014. dec. 19. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 tabaki ***** válasza:
70%
Ez mindenesetre jó kezdés, hogy nagybetűvel írod, később esetleg valami kápolnát is emelhetsz nekik -- ha látják, hogy megbecsülöd őket, és továbbra is hackerfélő életet élsz, biztosan nem bántanak. Aquila non captat muscas.
2014. dec. 19. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Először is használj eredeti windowst, és eredeti fizetős virusírtót+ Internet Security-t, igaz van egy pár jó ingyenes is, de azok vagy alacsonyabb funkcionalitásúak mint a fizetős verziók, de ha az ember már pénzt add ki érte, akkor vannak olyanok amiknél meg is éri. A második, hogy ne tölts re crackelt programot, mert sokszor a crackekbe vannak ezek a kártékony programok. De ezek kikerülése sokszor pénztárcafüggő dolog. Frissítsd a windowsodat és a virusdefiniciós adatbázisokat is. Ez általában elég szinte minden esetben, ha még mindig tartasz támadásoktól: Esetleg böngészés során használj vagy valamilyen exploitvédelmet( különösen internet explorer esetében): Malwarebytes Anti Exploit Tool, vagy valamilyen normálisabb sandboxing technikát alkalmazó virusírtót, ami nem fogja meg teljesen a böngészőt, hogy az használhatatlanná váljon, de még izolált környezetben futtatja azt.
2014. dec. 19. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

#1. bocs, nem volt szándékos :D

#5-7. Köszönöm!

2014. dec. 19. 13:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!