Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Pirosra váltott a tálcán a...

Pirosra váltott a tálcán a Nod ikonja. Miért?

Figyelt kérdés
Valami defender fogott vírust, gondoltam, akkor érdemes lehet frissíteni, de inkább nem mentem rá defenderen belül, csak valami másra kattintottam - szintén def-n belül, de láttam, hogy el kezd tölteni valamit, na, gondoltam, nem állítom meg, jó, akkor töltse, erre látom, hogy mire a végére ért, kiírta, hogy naprakész verzió; néztem "mivan?", de oké. -gondoltam. Most meg erre az fogadott, következő bekapcsolás után, hogy a Nod32 ikonja a tálcán piros. Valami félmondatot ír ki, hogy "a fájlrendszer le van", ha föléviszem az egeret. Rámentem alul a kis zászlóra mostani bekapcsolás után, aszondja, defender indítása, néztem, hogy mi van, na de jó, rámentem; ott most meg azt írja ki, ha rámegyek az indításra, hogy " a program szolgáltatása egy probléma miatt leállt, indításához kattintson az indításra, v indítsa újra a gépet", rámegyek, de akkor meg azt írja ki, hogy a megadott szolgáltatás nincs telepítve, és hibakód vmi. Elvileg hivatalos frissítés volt, mert a gépre jött, amúgy a többi frissítést tiltottam, meg ezt is, csak a fontos üzeneteknél, tálcán a zászlóra kattintva kiírta, gondoltam, na jó, rámegyek... Ha újraindítom, akkor meg bezáródik úgyis, ugyanúgy semmi értelme, akkor most mi legyen? Megint visszaállítanám a cuccost, de akkor lehet csak azt az egy programot, hogy a többi dologra ne legyen hatással? Előre is köszönöm.

2014. dec. 19. 18:42
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Nem a teljes ikon, a zöld rész helyett van piros, meg bordó.
2014. dec. 19. 19:00
 2/14 anonim ***** válasza:
olyan, mintha valamelyik védelmi modul nem működne. hogy miért, azt innen nem nagyon lehet megállapítani, de ha egy újraindítás sem segít akkor az gáz. Lehet újra kellene telepíteni a nodot. Persze csak akkor, ha megvetted, ha beszúrt licences, akkor ne csodálkozz.
2014. dec. 19. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy írtál, újraindítottam, most a fájlrendszer inicializálása sikertelen volt, azt írta ki. Vissza lehet valahogy állítani akkor a múltkorit? Defenderből? (Programok -és szolgáltatások között egyébiránt nincs ott, nem tudom, ott lenne-e a helye:S) Ja és még mindig piros:/
2014. dec. 19. 19:21
 4/14 anonim ***** válasza:

őszinte leszek egy kicsit zavaros a dolog, de nem lehet, hogy akkor a windows defender kavar be?

itt egy videó, hogyan tilthatod le, próbáld meg:

[link]

2014. dec. 19. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Igazából nem nagyon tiltanám le, két napja is fogott egy vírust, szóval; köszi a linket, megnézem
2014. dec. 19. 19:29
 6/14 A kérdező kommentje:
Az eszközöknél nincs nálam beállítások menüpont: /
2014. dec. 19. 19:31
 7/14 A kérdező kommentje:
Ja a legördülő menüje ott mellette a súgónak van, így viszont a főmenüjében a Defendernek semmire nem tudok rákattintani:S
2014. dec. 19. 19:32
 8/14 A kérdező kommentje:
Ja de, a kezdőlap működik,de egyedül az!:O
2014. dec. 19. 19:33
 9/14 A kérdező kommentje:
Privátban kaptam egy tippet, de ha még valaki hozzá tud ehhez szólni érdemiben, akkor kérem ,tegye, köszönöm. :)
2014. dec. 19. 19:41
 10/14 A kérdező kommentje:
Ja és am adtam zöld kezet
2014. dec. 19. 19:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!