Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Két hónapja kaptam egy gépet....

Két hónapja kaptam egy gépet. /nem vagyok egy zseni! / Az automatikus frissitések ki volt kapcsolva! Bekapcsoltam. Frissitések készen állnak. Nem merem elinditani, mert ha, nem eredeti a windows?

Figyelt kérdés

Egy ismerősöm mondta,hogy frisitett valamit és akkor a gép feldobott olyasfélét, hogy valószinűleg nem eredeti a wíndows ezen példánya ?!

Ezért tettem fel a kérdést.



2014. dec. 23. 17:14
 1/9 anonim ***** válasza:
Kicsit törni magyar? Nem lenni baj, indítani el Windows nyugodtan! Vásárolni meg eredeti szoftver, nem lopni!
2014. dec. 23. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 lali51 ***** válasza:
Frissítsd nyugodtan, legfeljebb újra aktiválod.
2014. dec. 23. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Már,hogy,mit aktiválok?

Azért nem érdekelt a dolog,mert az ESET NOD32 mindig dolgozott!!!

Mostanában kicsit lassult a gépem,belenéztem és akkor észleltem,hogy nincs aktiválva az auto.frissités.

Ccleaner,+lemezkarbantartót, használom,hetente...

2014. dec. 23. 17:26
 4/9 A kérdező kommentje:

Azt még hozzáteszem:

Windows XP 2000 professionál fut a masinán!!!!

2014. dec. 23. 17:34
 5/9 levis56 ***** válasza:

Azért van tiltva az automatikus frissítés mert az első amit letölt az az xp eredetiség ellenőrző program. Ha az megállapítja hogy nem eredeti az op rendszer akkor állandóan üzeneteket fog feldobni és nyaggatni,hogy vedd meg frissítsd a rendszert. AZ aktíváláshoz itt van segítség.

[link]

2014. dec. 23. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 levis56 ***** válasza:
2014. dec. 23. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem is volt hamis windows xp-m es jo par evig használtam is ha megis firsitést nyomtam hátérkép fekete lett mást nem nagyon vetem észre...
2014. dec. 23. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Windows XP 2000 nevű operációs rendszer nem létezik.
2014. dec. 23. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Windows XP professional.

szervzizcsomag:3 32 bit.

2014. dec. 24. 08:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!