Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Nem eredeti xp-be ki lehet...

Nem eredeti xp-be ki lehet kapcsolni úgy az automatikus frissítéseket, hogy nem lehet belépni az xp-be, mert be lett kapcsolva?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Hatalmas problémával fordulok hozzátok! Ha nem eredeti xp véletlenül le van frissítve, és onnantól, természetesen nem tudok belépni az xp-be :@... van valami mód, hogy én mégis be tudjak, kimenteni a családi képeket, fontos dokumentumokat, vagy ha én nem is, van olyan szakértő aki erre képes ugye? segítsetek légyszi! köszi


2011. nov. 27. 18:29
 1/3 A kérdező kommentje:
az alternatív megoldásként működik, hogy kiveszem a winchestert, átteszem egy másik gépbe, és úgy mentem ki az adatokat?
2011. nov. 27. 18:30
 2/3 Argloss ***** válasza:

Más probléma lehet ott, mert ha nem eredeti akkor csak egy üzenetet pakol ki a képernyődre, nem tilt ki a gépről. Esetleg megpróbálhatod csökkentett módban is a belépést. (F8 még a Windows betöltőképernyő előtt..)


Ha adatot akarsz lementeni róla, akkor használj valami CD-ről (pendrive-ról) indítható rendszert, mondjuk Ubuntu-t. ( [link] ) Csak annyi a dolgod, hogy letöltöd és kiírod a képfájlt. (nem magát a fájlt amit letöltesz!)

Persze pakolászhatod a merevlemezt is.

2011. nov. 27. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
rendben köszi, próbálkozom :)
2011. nov. 27. 18:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!