Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Erőszakos java frissítés, mit...

Erőszakos java frissítés, mit lehet tenni ellene?

Figyelt kérdés

A böngészőm ezt a linket hozta be!

[link]


Nem akarom frissíteni, de nem hagyja kikapcsolni azta tabot, a böngészőt nem akarom leállítani, mert jelenleg is letölt..


Hogyan üthető ki ez az ablak a böngésző teljes leállítása nélkül?


/hogy van pofájuk ilyen szar kódot írni?/



#Java #Erőszakos frissítés
2014. dec. 25. 20:32
 1/7 anonim ***** válasza:
Az első sorban azt írja, hogy a böngésző az elavult, utána meg azt, hogy a java. Egyébként nincs is olyan, hogy java player... Ez egy kamu üzenet lehet, ami éppen egy vírus telepítésébe próbál téged beletrükközni.
2014. dec. 25. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Egyébként sem érdekel ez a biztonsági frissítgetés, egy ezeréves böngészőt használok, és teljesen jó, gyors, nem fagy.


ez a link megy a hosts listába ha befejeztema letöltést, így többet az életbe nem épít fel vele a gépem semmiféle kapcsolatot, de addig is kéne valami megoldás.


Ha van...

2014. dec. 25. 20:36
 3/7 A kérdező kommentje:
Ja nekem is feltűnt, hogy valami nagyon jönne róla lefele, persze elvetem a letöltést, csak az ablakot nem hagyja kikapcsolni.
2014. dec. 25. 20:39
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem tudom hogy lehetne, hogy az általad megadott linket senki ne nyissa meg, tovább terjesztve ezt...


Ez nem Java frissítés, ez egy "Fake Java Update", egy kártékony program. A mai ingyenes vírusírtók általában felismerik és kiütik a problémát (pl. az AVG Free is).

2014. dec. 26. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
"ezeréves böngészőt használok" <- remek módja a biztonsági rések gyűjtésének. Online bankba ne jelentkezz be a gépről.
2014. dec. 26. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Kocuska válasza:
többek között az ezeréves böngészödnek tudható be, hogy ezt a fake lapot megkaptad. Nem véletlenül vannak ezek a frissítések, új funciók, gyorsabb böngészés ês a legfontosabb, a biztonságos netezés fenntartása. Ha mégsem akarsz frissíteni akkor egy vírusírtó is mgteszi.
2015. jan. 14. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Pontosan. Mára nekem az oldal helyett ezt adja ki a Chrome: nem véletlenül.

[link]

2015. febr. 4. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!