Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Kékhalál. Mi a teendő ilyenkor...

Kékhalál. Mi a teendő ilyenkor? SÜRGŐS!

Figyelt kérdés
Játszottam a cs:go nevű játékkal. egyszer csak leáll. megpróbálok visszalépni, és a képernyőn ilyen apró fehér vízszintes csíkok vannak. befagy a gép. nagynehezen ctrl+alt+delete gombbal rámentem a leállításra. kikapcsoltam, majd bekapcsoltam, normál módban és az egész egy kék képernyő és valami display driver hiba vagy mi van,annyit tudtam elolvasni. és ez után a gép újraindul,és újra és újra megcsinálja ezt. csak csökkentett módban fut, rendszervisszaállítás nem jó, és még ma 10ig maximum meg kéne csinálni a házi feladatot rajta! Valaki nagyon gyorsan segítsen!

2015. jan. 4. 19:54
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

töröld ki a videókártyát az eszközkezelőben, ill a programok törlése alól az összes (nvidia/amd) videókártyához kapcsolódó programot.

akkor már nomálban indulnia kell, majd letöltöd a legfrissebb drivert és felrakod.

2015. jan. 4. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
eltávolítsam vagy tiltsam az eszközkezelőben?
2015. jan. 4. 20:10
 3/15 anonim ***** válasza:
mind2
2015. jan. 4. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
ezt megtettem,sikerült is normál módban 600x800-as felbontásban indítani, állítok rajta,közben automatikusan telepíti a drivert vissza, és írja hogy javasolt az újraindítás. újraindítom és megint kékhalál és megint csökkentett mód.ilyenkor?
2015. jan. 4. 20:26
 5/15 anonim ***** válasza:
nos, csináld meg megint, cask most ne indítsd újra, hanem töltsd le a legújabb drivereket és telepítsd fel, majd csak utána indítsd újra.
2015. jan. 4. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
amikor bekapcsolom a gépet,automatikusan feltelepíti, plusz win7-hez csak 64bitesre van a driver,az enyém 32 bites :/
2015. jan. 4. 20:38
 7/15 A kérdező kommentje:
találtam mégis egy drivert 32 bitre.
2015. jan. 4. 20:39
 8/15 anonim ***** válasza:
az nem baj, hogy feltelepíti magától, ha nem indítod újra. am ha laptop a laptop gyártó honlajáról szedd le a drivert, ha meg asztali, akkor nvidia/amd honlapjáról ne máshonnan.
2015. jan. 4. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 jeti128 ***** válasza:
Gya meghalt a vga kartya. Amikor felrakod a drivertakkor bekoacsolnak a magasabb funkciók pl 3d gyorsítását shdader stb valószínűleg ott sérült meg valami.ha város akkorvidd vissza.
2015. jan. 4. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
igen erre nagyobb az esély ..sajna .
2015. jan. 4. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!