Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Kékhalál. Mi a teendő ilyenkor...

Kékhalál. Mi a teendő ilyenkor? SÜRGŐS!

Figyelt kérdés
Játszottam a cs:go nevű játékkal. egyszer csak leáll. megpróbálok visszalépni, és a képernyőn ilyen apró fehér vízszintes csíkok vannak. befagy a gép. nagynehezen ctrl+alt+delete gombbal rámentem a leállításra. kikapcsoltam, majd bekapcsoltam, normál módban és az egész egy kék képernyő és valami display driver hiba vagy mi van,annyit tudtam elolvasni. és ez után a gép újraindul,és újra és újra megcsinálja ezt. csak csökkentett módban fut, rendszervisszaállítás nem jó, és még ma 10ig maximum meg kéne csinálni a házi feladatot rajta! Valaki nagyon gyorsan segítsen!

2015. jan. 4. 19:54
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
valóban, de ez csak akkor mondható biztosra, ha semmilyen driverrel nem hajlandó menni, még másik gépben sem.
2015. jan. 4. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Már a képernyőfelbontás-speciális beállításoknál ha megnézem, már csökkentett módban sem jelzi ki :/ akkor biztos hogy az lesz a hiba? A kártya ismerőstől van papírok nélkül:(
2015. jan. 4. 21:22
 13/15 anonim ***** válasza:
ha újraraktad a drivert ahogy írta, és minden esetben kékhalál, akkor nagy eséllyel. meglehet próbálni másik gépbe berakni, csak utána lesz biztos.
2015. jan. 4. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
videokártya drivert felraktam,normál módban indítom és a kép csíkos, az egérkurzor látszik. más pc nincs a háznál, így nem tudom megnézni..
2015. jan. 4. 21:32
 15/15 anonim ***** válasza:
ha a kép csíkos, az vga, az bizony haldoklik (meghalt).
2015. jan. 5. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!