Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Windows 7 kékhalál? Mi baja...

Windows 7 kékhalál? Mi baja van a gépemnek?

Figyelt kérdés

Az új gépem 2014 december 21.én lett kész és akkor használtam először, semmi baja nem volt de azóta többször is jelentkezett kékhalál, a legutóbb tegnap:

[link]

Mi baja van?

Kérlek segítsetek.



2015. jan. 5. 20:11
 1/10 anonim ***** válasza:
Tettél bele több ramot vagy távolítottál el?
2015. jan. 5. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem, amióta összerakták azóta nem piszkáltam bele.
2015. jan. 6. 18:04
 3/10 anonim ***** válasza:
2015. jan. 6. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
És valaki lefordítaná ezt nekem, mert nem nagyon értem, csak annyit tudtam kivenni ebből. hogy ez vistá-ra van nem win 7-re.
2015. jan. 6. 21:15
 5/10 anonim ***** válasza:
Töltsd le a böngésződbe a Google fordítóját.
2015. jan. 7. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Vírusos a géped.

"Üdvözöljük a Windows Vista Válaszok Fórum!

Ön képes elindulni normál üzemmódban?

1. lépés: Ha be tudjuk indítani a normál üzemmódba, és terjeszti a következő linkre, és végre egy online átkutat számítógép, hogy ellenőrizze, hogy a számítógép fertőzött vírust.

[link]


Ha bármilyen harmadik fél telepített víruskereső szoftvert, majd próbálja meg eltávolítani, hogy próbálja meg telepíteni Hátborzongató.

2. lépés: Ha a fent említett lépések nem oldják meg a problémát, majd próbálja a Tiszta rendszerindítás hogy meggyőződjenek arról, a szolgáltatások és indítási elemek a probléma okozója, és telepítse Hátborzongató. Egy teljesen tiszta rendszerindítás mi lesz futtatni System Configuration Utility.

Hogy végre tiszta rendszerindítást, az alábbi lépéseket:

1. Kattintson a Start , írja be az msconfig parancsot a Keresés megkezdése mezőbe, majd nyomja le az ENTER billentyűt . Ha a rendszer rendszergazdai jelszót vagy megerősítést kér, írja be a jelszót, vagy kattintson a Tovább gombra.

2. A General fülön , kattintson a Szelektív indítás .

3. A Szelektív indítás , törölje az Indítási elemek betöltése jelölőnégyzetet.

4. Kattintson a Szolgáltatások fülre , jelölje be a Hide összes Microsoft-szolgáltatás jelölőnégyzetet, majd kattintson az Összes tiltása .

5. Kattintson az Apply és OK .

6. Amikor a rendszer kéri, kattintson az Újraindítás .

7. A számítógép indítása után ellenőrzi, hogy meg tudja-e telepíteni Hátborzongató.

Ha a probléma megoldódott elvégzése után Clean Boot, majd kövesse a felsorolt ​​lépéseket a következő KB cikket, hogy szűkítse a pontos forrását:

[link]

Nézze meg az szakaszt, hogyan tér vissza a számítógépet a Szokásos indítás lépéseit követve alatt "Reset be a számítógép a szokásos módon".

Remélem, ez az információ hasznos.

Praseetha K

Microsoft Answers Support Engineer

Látogassa meg a Microsoft Answers Visszajelzés Fórum és tudassa velünk, mit gondol".

2015. jan. 7. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Normális válaszokat kérek, nem vagyok vevő az ilyen trollkodásokra.
2015. jan. 9. 00:26
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha tavaly decemberi a géped, akkor garanciális. Fordulj a kereskedőhöz a hibával!
2015. jan. 10. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 norbi007 válasza:
virusirtót csökentett módban törölld le és jó lesz
2015. jan. 10. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Én egy RAM hibára gyanakszom próbáld ki egyesével a RAM-okat. Nézd meg melyiknél van kékhalál. Az lesz a rossz
2015. okt. 27. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!