Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Észrevettem, hogy egy régi...

Észrevettem, hogy egy régi ismerősöm-pár hete töröltem-, folyton akkor lép ki a Face profiljából, mikor én. Ezt egy hozzátartozóm profiljából tudtam megtekinteni a chat-en lévők nevei közt . Honnan tudja, mikor vagyok a fészen?

Figyelt kérdés
Az illető neve mellett ott van egy mobilteló jel és az idő, mikor kilépett. Folyton -folyvást ugyanakkor lépett ki, amikor én a saját profilomból. Én ezt már nem tekintem véletlennek! Honnan tudhatja, mikor lépek be, ha egyszer nem az ismerősöm már? Sok esetben a chat is ki van kapcsolva nálam, mégis tud a belépésemről. Van úgy, hogy semmit nem lájkolok, vagy teszek közzé sem ismiknek, sem nyilvánosan, mégis online van, velem egyidőben. Kérlek Benneteket, adjatok tanácsot! Az illető egyébként számítástechnikai üzletet üzemeltet, nem tudom, de biztos valamilyen szinten ért a számítástechnikához.

2015. jan. 9. 14:43
 1/2 anonim ***** válasza:
Hozzáfért e a gépedhez fizikailag, vagy valamilyen formában?
2015. jan. 10. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem került kapcsolatba sem a mobilommal sem a laptoppal. Csak a fészen ill. messengeren tartottuk a kapcsolatot, valamint telefonon.
2015. jan. 11. 18:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!