Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Lenne egy olyan problémám,...

Lenne egy olyan problémám, ami titkosítással kapcsolatos. Lenne rá megoldás? (Lg telefon)

Figyelt kérdés
Lg telefonom van és úgy gondoltam,nem szeretném,ha mindenki látná a képeimet,videóimat...Ezért titkosítottam a dolgokat a biztonság menüpontban.Most találtam egy jobb programot,amivel nem szöveg a kód,hanem ábra.Amikor viszont feloldottam a zárolást írta,hogy az eddigi dolgok letiltva maradnak...Volt egy olyan rész,hogy teljes titkosítás feloldása,de arra nem enged rámenni és nem szeretnék minden egyes feloldásnál beírni egy hosszú szöveget (a jelszót sem engedi megváltoztatni) A válaszokat előre is köszönöm szépen! :)

2015. jan. 10. 10:02
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!