Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Külső merevlemezen hogy...

Külső merevlemezen hogy láthatnánk minden profilból a képeket?

Figyelt kérdés

A gyerkőc összes képét feltöltöttük egy külső merevlemezre, de x hónapot az én profilomból, y-t apukáéból. Ez hónapokkal ezelőtt történt. Nem tudom, mit állíthattunk be, de a közös géphez csatlakoztatva a külső merevlemezt, nem tudjuk megnézni a másik profiljából feltöltött képeket a saját profilunkból. Egy "idegen" géphez csatlakoztatva meg semmit sem. Mit kellene átállítani? Másolni sem lehet így.

Külön élünk, de mindketten szeretnénk 1-1 pld-t a képekből.


2015. jan. 12. 22:45
 1/6 anonim ***** válasza:
-ez így érthetetlen,mert valami lényeges dolgot még nem írtál meg ,
2015. jan. 13. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Töltsétek fel picasa-ra egy közös accountra, és kész!
2015. jan. 13. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Brenya ***** válasza:
Készíts egy "képek" könyvtárt a "c" meghajtón(úgy,hogy minden felhasználó részére engedélyezd) és a külön profilokból másold át a kívánt képeket ebbe a könyvtárba(így mindenki hozzáfér).
2015. jan. 13. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

"Egy "idegen" géphez csatlakoztatva meg semmit sem."


Hozom a megfejtést: csak álmodtátok azt, hogy a külső lemezre másoltatok, valójában csak a pc-n tologattátok a fájlokat, ezért a lemez üres, de a saját profiljaitokban valahol ott a cucc.

2015. jan. 13. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

A külső meghajtón van, nem a laptopon. Ez tuti, hely sem lenne annyi, amennyi kép van, pont ezért tettük át. A mobilomra valamiért át tudtam másolni, bár megkérdezte, hogy titkosítás nélkül akarom-e, mert a telefonom nem támogatja a titkosítást. Ezek látszanak a gépen (mint K meghajtón)és a mobilon is miután eltávolítottam.

Furcsa nagyon.

2015. jan. 15. 18:16
 6/6 A kérdező kommentje:
A gyökérkönyvtárban létrehoztam a mappát. Hogyan kell engedélyezni minden felhasználónak? tulajdonságok-biztonság eddig eljutottam
2015. jan. 15. 19:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!