Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Melyik a stabilabb/gyorsabb...

Melyik a stabilabb/gyorsabb böngésző program ezek közül: Google Chrome, Mozilla Firefox, Internet Explorer?

Figyelt kérdés
2015. jan. 16. 13:58
 1/8 anonim ***** válasza:
Alapvetően mindegyik stabil és gyors, onnantól meg 5 perc kipróbálni.
2015. jan. 16. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Google Chrome Stabil/gyors

Mozilla Firefox nem stabil/gyors

Internet Explorer NAgyon stabil/csigalassú


ez saját tapasztalat. Lehet neked nem így van. Lehetőleg ne pontozzatok le mert a IE-t stabilnak írtam.

2015. jan. 16. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:

Én az IE-t csak arra használom, hogy ott valamiért jól megy a netbankom.

Most már Chrome-ot sokkal többet használok mint Rókát azt csak nagyon ritkán... Szerintem a Chrome a legjobb ezek közül. Otthon mivel Rókával kezdtem néha abban böngészek meg az asszony is.

2015. jan. 16. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én Chrome-ot használok, nagyon jó gyors. De mozilla meg explorer is van telepítve: A mozilla nálam kicsit lassabb mint a chrome, de amúgy egész jó. Az explorer is jó, alap, nem volt bajom vele.(csak mostanában valamilyen hibát ír ami miatt nem lehet megnyitni)
2015. jan. 16. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

#2

Lepontoztalak, de nem az IE miatt.


Mindegyik stabil a felsoroltak közül. Talán a Firefox kicsit lassabban rendereli az oldalakat, viszont szerintem az eredmény szebb, mint Chrome alatt. Sokan szidják az Internet Explorert, de rájuk nem kell hallgatni. Az új kiadások felveszik a versenyt a vetélytársakkal. (Sőt, rá nem kell adblock, natívan támogatja a funkciót.)


Én a Firefoxot preferálom a bővítmények miatt (és mert tényleg szebb a renderelt oldal), de az a legjobb, ha te magad kipróbálod, hogy melyik tetszik legjobban.

2015. jan. 16. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek a segítséget. :)
2015. jan. 16. 14:36
 7/8 anonim ***** válasza:

Ki kell próbálni mindet, kinek mi jön be, sajnos mindenki azzal szemben elfogult amit épp használ, sajnos többség úgy hogy mást sem használt életében.


Én IE-n kezdtem,

volt egy rövid kalandom Chrome-al (érdemes elolvasni mi van a szerződésben)

aztán közel egy évig Operát használtam, telefonon mai napig azt, de végül a MozillaFirefox volt az ami mellett már pár éve vagyok.


Persze párhuzamosan 1-1 dolog miatt vissza-visszatérek IE és Chrome felülete.

Az Opera sajnos a saját irány helyen mára már inkább egy ChromeKlón

2015. jan. 19. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 MolotovPunk ***** válasza:

Nekem a Chrome annyira nem jött be.

Számomra Mozilla Firefox a nyerő.

2016. ápr. 23. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!