Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Hogyan tudom elérni, hogy az...

Hogyan tudom elérni, hogy az I-pad gépem megjegyezze a különféle jelszavaimat, hogy ne kelljen minduntalan bepötyögnöm őket?

Figyelt kérdés
Azt szeretném, hogy ez a szemétláda is felkínálja a lehetőséget a jelszó megjegyzésére, mint a windowsban oly természetes. Már vagy két éve használom, és korábban meg is jegyezte, de valamit nyilván elállítottam rajta, vagy mi. Szóval nem értek hozzá eléggé bizonyára. Hozzáértő kockák segítségét kérem!

2015. jan. 17. 14:58
 1/2 Kresznerits válasza:
A safariban nem állítottad véletlenül át Privatre? Fent a könyvjelző mellett, vagy valahol ott van egy olyan opcíó hogy private, olyankor ha jól tudom nem jegyzi meg.
2015. jan. 28. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

Úgy, ahogy írtad, a Safariban nem találtam ilyent, hanem csak a google-ban, ahol korábban talán be is jelöltem a "privat"-et. Most már azonban nem találom a google beállítások között a lehetőséget arra, hogy kikapcsoljam.

2015. jan. 30. 10:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!