Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Eset NOD32 vírusirtóhoz hol...

Eset NOD32 vírusirtóhoz hol találok frissítést (felhasználónevet, jelszót)?

Figyelt kérdés
2010. febr. 7. 14:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Privátba én tudok neked, de nemírom ki ide
2010. febr. 7. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
38%
*****

* Automatikusan eltávolított tartalom.
2010. febr. 7. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
egy program kell hozzá és ennyi!! nekem is már egy jó ideje az van és így nem kell frissítgetnem hanem auto letölti a serverről az adatbázishoz szükséges frissítéseket!!
2010. febr. 13. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

A vírusirtó a frissítésnél Küld egy felhasználónevet és jelszót a szervernek ha az a jelszó jó a programod frissül ha rossz hibaüzenetet kapsz.Innentől kezdve a gépeden a vírusirtó programmal felesleges babrálni crackekkel meg különböző kulcskérő programokkal mert ez nem a programtól fűgg.Innentől kezdve aki ilyenekkel próbálkozik az vírust rak a gépére! A leg biztonságosabb keresel serialt ,de tudok jobbat.Vannak szerverek amiről

tudod bármi féle jelszó nélkül frissíteni Beállítások/ frissítés itt megadod a szerver címét és frissít én ezt használom és ezt ajánlom nem kér jelszót+frissül ha ismersz párat akkor többet nem is lesz ezzel gond egyik nem jó ott a másik frissítem arról.Semmilyen program nem kell hozzá,aki ehhez bármilyen programot futtat az csak vírus lehet.Van még az offline megoldás szintén nem programmal (magyar oldalt keress fórumot)ott ez megbízható ott a mappát allítod be szerverként c meghajtóra és onnan frisíted ide nem fogom írni mejik oldal.Sajnos ezt a nod szintén fizetősen adja.

2011. aug. 29. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Még van az eset remote admin megoldás(szerver+console,ezzel le lehet menteni a gépre az eset frissítését egy mappába és a gépről lehet frissíteni persze ehhez kell keresni jelszót és felhasználónevet.Ezt csak cégeknek adják több géphez de fent van torrenten magyar kiadásban ezt kézzel kell frissíteni ennyi a baj vele.Ez wifizőknek a legjobb illetve offline gépekhez ahol nincs netkapcsolat így internetkapcsolat nélkül is lehet frissíteni a vírusirtót.
2012. dec. 6. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!