Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Egy új laptop telepítésekor...

Egy új laptop telepítésekor megadtuk a felhasználónevet és a jelszót, aztán a vírusirtó telepítése után újra indítottuk. Azóta nem enged belépni. Mi lehet hiba és a teendő ilyenkor?

Figyelt kérdés
2010. dec. 11. 15:58
 1/6 anonim ***** válasza:

A vírusirtó nem fér hozzá ilyesmihez. Az egyetlen lehetségesnek tűnő magyarázat az, hogy elgépelted a jelszót.


Mivel frissen telepített rendszer, nem veszítesz sokat, ha újratelepíted, és ezúttal vigyázol, hogy mi írsz be.


Amúgy sem érdemes az elején jelszót megadni, mert a sok driver és program telepítései között a 400000 újraindításnál kicsit fárasztó mindig újra meg újra begépelni. Amikor kész van a gép, ráérsz akkor jelszót megadni.


Ha esetleg kőbaltás windows xp-t telepítettél, akkor van legalább 2 felhasználói fiókod. Egyiknek sem tudod a jelszavát?

2010. dec. 11. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 P.O.C. ***** válasza:

Hiren's Boot CD --> Password Tools --> Offline NT Password Changer


De a régebbi Hiren's verziókon (10.x) lévő Active Password Changer-t jobban szerettem, nem is értem miért cserélték le..

2010. dec. 11. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az már erősen buherálásnak számít.
2010. dec. 11. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 P.O.C. ***** válasza:

És az miért is baj ?!


Szerintem még mindig 1000x jobb, mind az újratelepítés, hmm?


Kedves Captain Hindsight. :D

2010. dec. 11. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem baj, csak figyelmeztetésnek szántam, mert léteznek igényes emberek is. :)
2010. dec. 11. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 P.O.C. ***** válasza:
És egy adott probléma, hatékony és gyors megoldásában mi az "igénytelen" ? Ezt most nem vágom....
2010. dec. 11. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!