Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Hogyan lehet kikapcsolni (nem...

Hogyan lehet kikapcsolni (nem letörölni) az ESET NOD32-t?

Figyelt kérdés
Nagyon zabálja a ramot ugyhogy amikor nem kell kikapcsolnám.

2015. jan. 29. 20:20
 1/4 anonim ***** válasza:
az óra mellett a nod32 ikonján jobb klikk és védelem ideiglenes kikapcsolása. Ettől még futni fog a háttérben, de alig fog zabálni. Vagy a másik módszer, hogy feladatkezelőbe bemész, kiválasztod a nod folyamatait és kényszerleállítást csinálsz.
2015. jan. 29. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

ha játék közben zabál sok ramot, akkor van külön játékos üzemmód.

Egyébként az egyik legjobb memóriatakarékos vírusirtó, nekem alig eszik vmit az ESS. Persze ha kevés memória van a gépedbe, lehet h megakasztja. Ha letiltod a védelmet/tűzfalat, akkor viszont időre tudod letiltani, 4 óra a max, vagy következő újraindítás

2015. jan. 29. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Első, azt tudom de nem sokat segít nagyon minimálisan esik lejebb a ram használat. A feladatkezelőben pedig nem engedi.

Második, 6gb ramom van és 50%-on van folyton mióta felraktam az eset-et.

2015. jan. 30. 16:34
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem win8 mellett 4 giga rammal csodásan elfut. 110mb-ot eszik összesen.
2015. jan. 30. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!