Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Win7 32 bites op rendszerre...

Win7 32 bites op rendszerre AVG vírusírtónk van. Talált valamit, miért nem teszi karanténba? Törölni se engedi.

Figyelt kérdés

Törlést azt engedi, engedné.

Azt írja akkor ki : Nem fér be a nagy terjedelme miatt. Nem találtam beállításba, hol tudnám növelni.

Szerintem a frissítés ( 2015 ) óta csinálja ezt.

Régebbi AVG kiadás betette a karanténba, és engedte törölni.

" slicksavingssetup. exe " reklámprogramot talált.

Googleba beírtam, nem adott be semmit magyar nyelven. Itt a gyakorin is keresőbe írtam, semmit nem talált. ( sajna angol nem megy )

" iobit mawlerel " még nem próbáltam törölni. De legutóbb mikor használtam, nem talált fenyegetést.

Mit tehetek? Lassú nagyon is, ráadásul. Ennyire nem szokott lassú lenni..

Köszönök minden építő választ. ( szakira nincs pénzem ).

Újratelepítés?



#gép #karantén #AVG vírusírtó #slicksavingssetup.exe #káros vírus
2015. jan. 30. 11:38
 1/4 A kérdező kommentje:

Windows mappa installer - be a " start menü " keresőn keresztül megtaláltam ezt : 23bbd

Elég ha csak ezt törlöm? Vagy az egész mappa tartalma mehet a lomtár, és végleges törlése?

Egyáltalán ez az " installer mappa egy " lomtár "?

Ezt írta a víruskereső. Sikerült bemásolni ide.


"";"C:\Windows\Installer\23bbd.msi:\Data1.cab:\slicksavingssetup.exe:\$SBF\Coupons64.dll";"Reklámprogram: Toolbar.PL";"Potenciálisan veszélyes elem."


( minél jobban meg akarom oldani, annál inkább belegabalyodok ;). unom hogy lassú, és a férjem is sokat morog, miért ilyen lassú. Xp - nk szerintem gyorsabb volt).

2015. jan. 30. 12:27
 2/4 anonim ***** válasza:

Próbáld meg ezzel:

[link]

2015. jan. 30. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha sikerül leszedni az AVG-t (próbáld meg Csökkentett módban, F8 vagy F12), akkor tölts le pl. Avast Internet Securityt (fizetős, de nem drága), vagy Eset Smart Security8-at, ez is csak 30 napig ingyenes. Tűzfalas, jól beállított védelem mellett nem tudnak Javasscriptbe ágyazott trójaiak bejutni.

[link]

[link]

2015. jan. 30. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Megoldódni látszik a probléma. Kaptam segítséget időközben.
2015. jan. 30. 17:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!