Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Panda Free Antivirus mellett...

Panda Free Antivirus mellett milyen nem állandóan működő antimalware programot érdemes használni?

Figyelt kérdés

2015. febr. 4. 09:10
 1/4 anonim ***** válasza:
27%
Józan ész 2.0.
2015. febr. 4. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Malwarebytes Anti-Malware. Az egyik legjobb, csak ajánlani tudom.


[link]

2015. febr. 4. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Ingyenes az AVAST vírusölő, letölthető, csak e-mail cím kell hozzá.
2015. febr. 11. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Az avastot én nem javaslom, nagyon terheli a rendszert, ráadásul nem is talál meg minden vírust, és állandóan megy a háttérben. Bár igaz, hogy ki lehet kapcsolni benne a valós idejű védelmet, de akkor meg semmi értelme. bár egyetlen előnye talán, hogy tud rendszertöltéskori vizsgálatot is végezni, ha szükséges.

Sokkal inkább a 2. válaszoló által is javasolt Malvarebytes-Anti-Malvare-t érdemes kipróbálni, nálam eddig ez találta meg a legtöbb vírust. Bár ennek az ingyenes verziójában nincs valós idejű védelem, és automatikus vírusdefiníció-frissítés, de ez szerintem nem hátrány, így legalább nem terheli feleslegesen a rendszert.

Vagy még tudom javasolni a Dr. web curelt, szintén ingyenes vírusírtót. Ezt ráadásul még telepíteni sem kell, letöltés után egyből futtatható. A Malware-hoz hasonlóan szintén egy nagyon hatékony vírusírtó. Egyetlen hátránya, hogy ennek nem frissíthető csak az adatbázisa, minden futtatás előtt érdemes a legfrissebb verzióját letölteni. Erre egyébként a program is figyelmeztet, ha egy régebbi verzióját akarod futtatni.

Ráadásul mindkét fent említett vírusírtó beállítható magyar nyelvűre is, ami gondolom szintén nem hátrány.

2015. márc. 24. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!