Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Melyiket biztonságosabb megvenni?

Melyiket biztonságosabb megvenni?

Figyelt kérdés

Már régóta fáj a fogam egy iphone után. Most végre összejött rá a pénz. De nem tudom hogy milyen tipusút vegyem meg: iphone 5s vs. iphone 5c


17/L


2015. febr. 28. 21:50
 1/2 anonim ***** válasza:
Iphone 5s.
2015. febr. 28. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én mint Programtervező Informatikus szakmai szempontból 2-2 érvvel:


Pro érvek:

- Korrekten van optimalizálva, emiatt szépen is fut

- Szigorúan ellenőrzött a shop-ja, ellentétben az Androiddal. (bár annak is megvan az előnye/hátránya)


Kontra érvek:

- Össze van veszve az Apple az Adobe-val, így flash-t nem futtat (azaz nincs youtube és társai)

- drága


Persze maga az Apple érték szimbólum is, mert köztudatban maga az Apple szimbóluma a tehetősséget mutatja kifele. Én személy szerint nem vennék Apple termékéből semmit se, mert, hogy legyen egy alma logom, nekem nem éri meg.


Persze, mindenki arra költi a pénzét amire akarja, ebbe nem is szólok bele. De már én is jártam úgy, hogy addig kellet valami, amíg meg nem vettem. Utána már mondtam magamnak: "én hülye".

Másfelől a számítási teljesítmény évente már a duplájára nő. Jövőre, jobb és utána még erősebb eszközök kerülnek ki. Szóval ez egy örökös dilemma. :D


Szakmailag meg már nem akarok mélyebre menni, mert abból már max a szakmai társak értenék. :)

Másfelől, meg nem ezen a fórumnak is nehezen nevezhető oldalon vitáznék kollégákkal. :)

2015. febr. 28. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!