Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Játszok egy online játékkal...

Játszok egy online játékkal (wow) és azt akarnám megtudni hogy ha ip cím alapján bannolnak akkor meg tudom e változtatni úgy az ip címem hogy ne tudjanak vagy egy másikat bannoljanak?

Figyelt kérdés
Ha van esetleg ilyen program vagy esetleg valaki ismer olyan programot amivel ez lehetséges akkor kérem küldje már el. Próbálkoztam olyannal hogy megváltoztatom de vagy nem sikerült vagy nem jól sikerült mert leellenőriztem és nem működött. előre is köszönöm

2015. márc. 8. 21:12
 1/4 Tengor ***** válasza:
100%
Miért nem próbálsz meg úgy játszani, hogy ne kelljen bannolni?
2015. márc. 8. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Csiß ***** válasza:
Szerintem wow-ban account alapján banolnak nem ip alapján.Ha mégis,akkor elég ha újra csatlakozol a netre (esetleg restartold a routert ha azon mész netre) és új ip-t kapsz.Feltéve,hogy nem fix ip-s előfizetésed van.
2015. márc. 8. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ott tuti nem csak IP alapján tiltottak ki.

Szóval az adott felhasználódat, ami volt is buktad.

2015. márc. 9. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem tettek ki és nem is fognak csak érdekel
2015. márc. 9. 17:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!