Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Az alábbiak közül melyiket...

Az alábbiak közül melyiket javasoljátok? (ESET Smart Security még belefér, de az Avast Internet Security-t már drágának találom. )

Figyelt kérdés

Avast Free + Comodo Firewall Free

ESET Smart Security 8


Illetve olvastam, hogy Avast mellé jó, ha van Malwarebytes (free anti-malware). ESET Smart Security mellé is szükség van erre?



2015. márc. 9. 15:01
 1/4 anonim ***** válasza:

nincs, de nem árt ha van


khm..khm...

[link]

2015. márc. 9. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Ezt értsem úgy, hogy az Eset-re "szavazol"? :)

Egyébként hogy érted az, hogy "nincs, de nem árt, ha van". Valami tapasztalatot vagy érvet tudnál esetleg megosztani?

Nem vagyok informatikus, csak egy egyszerű felhasználó, de szeretném a gépemet biztonságban tudni, viszont tudom, hogy azt sem tesz neki jó, ha "túl sok" programot pakolok fel, ezért szeretném tudni, hogy mi a kellő optimum.

2015. márc. 9. 15:39
 3/4 anonim ***** válasza:

igen, arra szavazok, nem kell feltelepíteni ha nem akarod, megvan nélküle az ember, főleg akkor ha óvatosan telepít, nem nézz meg minden vackot a neten stb.


ha nagyon "félsz", akkor havi egyszer elég elindítani, és ellenőrizni vele + -ban a gépet(Eset mellet, és nem csak optimalizált módban, hanem teljeskörű/alapos(vagy hogy nevezik))

2015. márc. 9. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
jah és az "igen," után már a malwarebytes-ről beszéltem
2015. márc. 9. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!