Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Melyik vírusirtót ajánlanátok?...

Melyik vírusirtót ajánlanátok? Avast vagy Avira (esetleg ESET Nod32)? Aki szerint más a legjobb, várom az ötleteket.

Figyelt kérdés

Otthoni laptopra, win7 rendszerre melyiket ajánlanátok leginkább (aki tud, szívesen olvasok 1-2 érthető indokot)


Avast! (free) vagy Avira (free)


Illetve, hogy mennyi pluszt ad, ha ezeknek nem a free verzióját alkalmazza az ember?


ESET NOD32 alaplicense-szel jobb ezeknél a free programoknál?



2015. márc. 3. 19:07
 1/7 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy nem ugyanazt az adatbázist használják, nem ugyanazt a metódust követik, eltérő mértékben fogják le a gépet, van amelyik dolgozik boot-olás közben, van amelyik nem.... De sajnos NEM VAGYOK INFORMATIKUS, ezért ennyi információból nem tudok konklúziót levonni, úgyhogy szívesen vennék néhány konkrét tanácsot, leírást, élményt.
2015. márc. 3. 19:11
 2/7 anonim ***** válasza:
43%
Én az ESET-re szavazok! Jobb, mint más free program
2015. márc. 3. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 donfetibo ***** válasza:
Én az Avastot ajánlanám, mert ha be regisztrálod 1 évig teljes verziót kapsz!!! És én elég rosszhírű oldalakon járok, gondolok itt a "Crack" nevű oldalakra és meg védi a gépet és nem is nyúzza le!!!
2015. márc. 3. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 belapus ***** válasza:

[link]


[link]


[link]


A fenti linkeken megnézheted a különbségeket a fizetős és ingyenes verziók között.

Spam-védelem, adatvédelem, védett zónában intézheted a pénzügyeidet, tűzfal.

Az ESET - és néhány más AV is - magazinos kóddal ingyenesen használható, csak sűrűbben kell megújítani.Előnyt jelenthet a magyar nyelvű támogatás.

2015. márc. 3. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Jelzem üzleti felhasználásra használom a gépeim Win7-el (azaz minden legális rajtuk) és a következőket tapasztaltam, cirka 10-12 év alatt:


Avira-ról nincs infóm, soha nem használtam.


Avast free -> évekig használtam, jó volt, kicsit fapados, de hát ingyenestől mit várjunk, legtöbb ügyfelemnek ezt ajánlom, akinek általában az első dolga a szoftveren spórolni.


Avast Pro -> 1 évet fizettem elő rá, amit ígértek azt tudta, jobb volt, mint a free egy fokkal, nem vette le az erőforrásokat nagyon és rendben volt a gépem. Azért csak egy évet használtam, mert kaptam egy jobb ajánlatot, lásd lentebb.


Eset NOD32 -> éveken át használtam, előfizetéssel, probléma mentes volt, most is ez van fent! Különbséget nem érzékeltem az Avast Pro-hoz képest. Amiért szeretem: vannak rá igénybe vehető kedvezmények.


Mindkét termék EU-s!

2015. márc. 5. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
ESET SMART mert tüzfala is van
2015. márc. 7. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
0%
Antibiotikum kell neki önzsd telli a geped ztos nem lessz virus.
2015. márc. 27. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!