Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Szeretnék regisztrálni a...

Szeretnék regisztrálni a Biqudo társkeresőre, de képtelenség, mert az ellenőrző kódot folyamatosan hibára dobja! Tudna segíteni?

Figyelt kérdés
Biztonsági ellenőrzéshez azt kéri: írjam be a képen látható szöveget. , csak hát ott nem szöveg van, hanem karakterek szétszórva! Már próbálkoztam minden formában, de semmi! Ez már egy agyrém. Tudna vki segíteni?
2015. márc. 13. 18:04
 1/1 Reiber Péter ***** válasza:

Lehet, hogy intelligenciateszt, aki itt nem megy át, nem kívánatos..:))


Mondjuk nem láttam a szóbanforgó captcha-t, vannak ezekből egyszerűen xarok is, illetve gyökér oldalak, ahol egy hiba után 20000 input mezős formot kell ujra gépelni, ez a tachnikai része.


Sajnos kedves kérdezőt igy sem tudom még megérteni, mert mégis milyen segítségre számít, el sem tudom képzelni.

2015. márc. 13. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!