Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Mi lehet a baja a laptopnak?...

Mi lehet a baja a laptopnak? Alapból rajta volt az AVG 2015 vírusírtó, le szedtem rá az ESET EndPoint-ot (szintén vírusirtó), de elfelejtettem az AVG-t letörölni előtte. Azóta se kép, se hang. Bekapcsolom: Háttér: nincs;Ikonok sehol, tölt mint állat.

Figyelt kérdés
CTRL+ALT+DELETE-re sem reagál, csak hard resettel tudom kikapcsolni. Próbáltam,hogy hagytam kb 1 órán át tölteni de se kép se hang. Hogy tudnám megoldani a problémát? Szerviz? (Nem szeretném tönkre vágni a laptopot, 105 ezer Ftt volt, ráadásul pár hete kaptamés már is szar...)

2015. ápr. 1. 14:23
 1/3 Tengor ***** válasza:

Ha butaságot csinálsz, akkor persze, hogy hetek alatt használhatatlanná válik.

Csökkentett módban töröld le az egyik vírusirtót és azt talán meg is oldja a problémát.

2015. ápr. 1. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
egy tökéletesen működő laptopra ne mondd hogy szar.. az hogy pár hét alatt sikerült kinyírni az op rendszert az a te hibád.. amit az első írt azt próbáld meg
2015. ápr. 1. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Rakasd újra windowst
2015. ápr. 6. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!