Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » IClod zár, hogy lépjünk ki?

IClod zár, hogy lépjünk ki?

Figyelt kérdés
A minap vásároltam egy új alaplapot az iPhone 4-embe, ez egy iPhone 4 16gb Vodafone függő alaplap. Az olx.hu-n vásároltam. Bele is szereltem minden klappol de!.... Van benne egy felhasználó, egy iCloudos. Nincsen letiltva, se nem lopott, se nem törvénybeütköző dolog.. Az előző tulajtól kiszedtem, kb. már könyörgés árán azt az infót hogy ő is így vette és darabokban adta tovább a telefont.. Nagyon pipa lettem, és nem is segít nekem a jelszó kitalálásában. Mit lehet tenni? Már próbáltam kb. mindent, az a baj hogy sok pénzem bánta és nem tudok most mit csinálni. A hivatalos Apple-l nem tudok beszélni? Hogy segítsenek? Előre is köszönöm a válaszokat.

2015. ápr. 11. 15:26
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
a masik se veletlen adta el...
2015. ápr. 11. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

"ő is így vette"

Aha, ráadásul kétszer. Egyszer észre, egyszer meg el.


Ezt úgy hívják, hogy jól megszívtad.

Nem tudsz kilépni a fiókból az apple sem fog neked segíteni.

Ha látod az apple ID-t, akkor megpróbálhatsz arra a címre írni egy emailt hátha válaszol az a tulaj. De ha lopott, akkor még nagyobb cumi, mert még fel is jelenthetnek.

Legfeljebb úgy tudod kivédeni, hogyha van adásvételid az előző tulajtól. És igazolhatod, hogy tőle vetted. De az alaplapról akkor is lemondhatsz.

Szóval tripla-dupla szívás.

2015. ápr. 11. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!