Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Egy idelye nem tudom használni...

Egy idelye nem tudom használni a youtubeot, google-t stb. Szóval az ilyen googles cuccokat. Mi a teendő?

Figyelt kérdés

Kapod egy ilyen hibát, hogy ez a weboldal nem biztonságos, mert elakarnak lopni ezt azt amazt. Ezt írja: Your connection is not private

Attackers might be trying to steal your information from www.google.hu (for example, passwords, messages, or credit cards). NET::ERR_CERT_DATE_INVALID


Valaki tud erről valamit?


2015. máj. 2. 19:53
 1/4 anonim ***** válasza:

Egyrészt google.com és nem google.hu azért a domain.


Másrészt állítsd be rendesen a dátumot a gépeden, mert a ERR_CERT_DATE_INVALID-ból erősen úgy tűnik, hogy a cert járt le (ami ilyen cégeknél kizárt), vagy rossz nálad valami.

2015. máj. 2. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget, de elmondom hogy van olyan hogy google.hu.:)
2015. máj. 2. 21:07
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem azt mondtam, hogy nincs, de a .com a hivatalos, még ha ország szinten át is irányít.
2015. máj. 2. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ideje! Nem ly.

Részletes leírása itt:

[link]

2015. máj. 2. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!